מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

תנורי אפיה

 
תנורי אפיה - נמצאו 0 עסקים.
 
 

תנורי אפיה

אין זה משנה אם מדובר בחובבי אפיה או שפיים מקצוענים, תנור אפיה, זה פריט שאנחנו לומדים לסמוך עליו, זאת שתקצור לנו מחמאות ותיתן לנו תוצאה של מנה מושלמת, במאמר זה נעזור לך להבין איזה מבין התנורים הכי טוב בשבילך, ישנם כל כך הרבה דגמים, לכל אחד יתרון בולט... נציג במאמר זה את כל הנתונים כדי לעזור לך בבחירה הטובה ביותר בשבילך!!


מבנה התנור- כשמדברים על מבנה התנור, מדובר על שני סוגים עיקריים. 
תנור אפיה משולב כיריים, זהו תנור עומד כיחידה עצמאית בעל תא אפיה או שניים. הסוג השני הוא תנור הבילט אין, תנור מסוג זה מגיע עם תא אפיה אחד, כשאת הכיריים ניתן לרכוש באופן פרטי. כמו כן את הכיריים אין צורך להניח מעל הבילט אין, הם בהחלט יכולות לשבת על השיש באופן שיהיה נח, פרקטי ובטיחותי. תא התנור של הבילט אין בדרך כלל יכנס בתוך גומחה של אחת הארונות המותאמת למידותיו של התנור מבחינה גיאוגרפית, באופן שיהיה נח ושימושי. 

תוכניות ההפעלה- בכל תנור נמצא את תוכניות ההפעלה האמורות להתאים למאכלים שונים אותם אנו רוצים להכין, תוכניות הפעלה מעידות על מצב הפעולה של התנור אותו הוא מסוגל לבצע. מצב אפיה, זהו מצב סטנדרטי לאפיית עוגות ומאפים, פעולה זאת נעשת בשני גופי חימום. 
טורבו, מצב טורבו פועל על ידי המאוורר האחורי של התנור במטרה ליצור פיזור חום אחיד.
טורבו אקטיבי, פעולה הנעשת עם גוף חימום ואיוורור יחד, זאת כדי לאפשר אפיה אחידה של 2-3 תניות יחד.
הפשרה, כאשר רוצים להכין דבר מה קפוא, שלא הפשיר קודם, ניתן להפשירו על ידי תוכנית זו.
בישול, פעולה לצורך בישול מאכלים.
חימום, על מנת לשמור על אוכל חם עד להגשה, ניתן להשתמש בפעולת החימום שלא מבשלת או שורפת את האוכל אלא שומרת על רמת החום שבו בלבד.

פעולת הניקוי עצמי של התנור נעשה בשני שיטות, ניקוי פירוליטי וקטליטי, את התנור אפשר לבחור במספר תאים לפי הצורך, כמו כן ניתן לבחור את כיון פתיחת הידית וגם זאת תעשו לפי השיקולים שלכם. בתנורים תמצאו סוגי תצוגות שונות, שגם אלו לבחירתכם, יש את המכני ויש את הדיגיטלי. 
 
מאמרים ומדריכי קניה בתחום תנורי אפיה
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017