מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

מיטבחים

 
מיטבחים - נמצאו 4 עסקים.
 
פרפקט ליין - מיטבחים
פרפקט ליין

22605 - מיטבחים  new-559 - מיטבחים  
לוג מטבחים - מיטבחים
לוג מטבחים

17 - מיטבחים  16 - מיטבחים  
יגל מטבחים   - מיטבחים
יגל מטבחים

14235 - מיטבחים  8464 - מיטבחים  
אורכיד מטבחים - מיטבחים
אורכיד מטבחים

shutterstock_86064616 - מיטבחים  1%20(6)2_s2 - מיטבחים  
 

המטבח הישן שלכם כבר דהוי? או מתקלף? או שסתם אתם מעוניינים בחידוש מטבח ישן? זה הזמן לעצב מטבח איכותי בעיצוב חדשני וייחודי במיוחד עבורכם. מיטבחים מעוצבים ניתן למצוא בהרבה בתים,כמובן כל מטבח מעוצב בצורה שונה לפי בקשת הלקוח. עיצוב מטבחים מאפשר לשחק בכל מיני גרסאות אם זה עיצוב ארונות מטבח שונים, או פרזול יוקרתי שבהחלט יכול להוסיך למטבח שלכם עיצוב מיוחד . יש אפשרויות רבות לעצב את המטבח שלכם, אפשרות אחת זה ללכת לחנות של מטבחים ולבחור שם מיטבחים כלומר יש דגם שראיתים והוא נראה לכם מתאים ניתן להזמין את אותו דגם של מטבח ותוך כמה ימים יש לכם מטבח מעוצב מוכן. ויש אפשרות נוספת שהיא להזמין מעצב שעוסק בתחום מיטבחים וכל מה שאתם רוצים, חולמים ומעוניינים שיהיה במטבח שלכם הוא יכול לבצע זאת, אך יש לקחת בחשבון שכאשר מזמינים מישהו מומחה בתחום מיטבחים מעוצבים זה יכול לעלות לא מעט כסף ובנוסך זה יכול לקחת זמן. לכן יש לשקול היטב את הבחירה שלכם, אם אתם מעדיפים מיטבחים מעוצבים מוכנים שנמצאים כבר בחנות, או להזמין מומחה שיעשה לכם מטבח ייחודי ומיוחד רק בשבילכם.

דוגמאות רבות של מיטבחים מעוצבים ניתן למצוא כיום, אם זה מיטבחים בסגנון חדשני הייטקיסטי עם כל השכלולים שיש, אורות, ארונות ועיצובים מיוחדים, או אם זה עיצוב של פעם, כן יש אנשים שמאוד אוהבים את המטבחים של פעם אבל עם נגיעות חדשניות של היום, עיצוב מטבחים הוא נושא שאי אפשר לסכם אותו בכמה מילים מכיוון שנושא זה הוא יצירתי ולכל אדם יש את הדגם של המטבח שהוא רוצה, הרי לא כל בני האדם הם אותו דבר וכך גם מיטבחים הם לא אותו דבר, יש המון סוגים של מיטבחים מעוצבים וכל אחד ייחודי בדרך העיצוב שלו.

יש אולמות תצוגה שבהם ניתן למצוא מיטבחים מעוצבים, מקומות רבים עושים תערוכות שבהם מציגים את היצירה שלהם, וגם המטבחים נכנסו למשבצת הזו, לכן אם אתם בעניין של מיטבחים מעוצבים מיוחדים, יוקרתיים, פשוטים, ועוד תוכלו לבקר באחד מאולמות התצוגה ולהתרשם ממיטבחים שונים, יחד עם זאת במקומות כאלו שיש תצוגות מיטבחים מעוצבים תוכלו לפעמים למצוא הנחה משמועתית כאשר מזמינים מטבח במקום, לכן אתם יוצאים מורווחים משני הכיוונים, גם מיטבחים מעוצבים בטעם שלכם וגם יכולה להיות לכם הנחה.

עיצוב מטבחים מוסיף הרבה לעיצוב הבית, אם בעבר לא ממש התייחסו למטבח כחדר שצריך להשקיע בו, היום זה החדר המרכזי בבית וקודם כל  שמים דגש על מיטבחים ולאחר מכן עוברים לשאר החדרים. המטבח תפס את תודעתנו בתחום העיצוב במקום המתקדם ביותר ולכן אנו צריכים להשקיע לא רק כסף אלר בעיקר מחשבה מרובה בתחום המטבחים ובמיוחד בעיצוב המטבחים.
 
מאמרים ומדריכי קניה בתחום מיטבחים
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017