מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

אי למטבח

 
אי למטבח - נמצאו 0 עסקים.
 
 

אי למטבח

מעצבי המטבחים משקיעים זמן רב ומחשבה ביצור מטבחים, לא מעט פעמים הם זכו להצלחה, העיצוב החדשני, שיצא לא מזמן הוא האי למטבח, טרנד שהפך מטבחים ממטבחי סטנדרט למטבחי סטייל. אי למטבח העניק לבוחרים בו לשנות את כל אופי המטבח שלהם, הן מבחינה עיצובית והן מבחינה ייעודית, האי למטבח משמש כמרכז פעילות יומיומית לדיירי הבית, שם הם עורכים את החשבונות שלהם ואוכלים את ארוחת הצהרים שלהם.

בעבר, שתמשנו בשולחן מסיבי גדול ומגושם, שגנב לנו ללא ספק את חלל המטבח, ואולי את חלל הבית. המעבר הזה לאי למטבח, שכנע רבים מסיבה עיקרית אחת, הוא מרהיב ביופיו ומוסיף המון נופך עיצובי בבית כולו אך מעבר לזה, הוא הרבה פחות גדול משולחן מטבח, ומכיל בתוכו ארונות אחסון ותאי אגירה שונים, מה שיכול להפוך לנו את המטבח לנוח, פרקטי ושימושי יותר גם כשמדובר במטבחים סטנדרטיים שהם לא ממש גדולים, הניצול הזה ללא ספק בא לטובת דיירי הבית. עוד יתרון שיש באי למטבח, הוא היכולת האפסון שבו. על האי הזה תוכלו בוודאי להניח מוצרי חשמל שונים, שלא יפגמו בעיצוב המטבח אלא להפך יוסיפו לו מראה ייחודי ועתיק כמו בקטלוג.

האי יכול להכיל בתוכו קרוסלות ומגוון פרזול שונה בתוך הארונות והמגירות בצורה שתהיה נוחה לכם משמעותית,  שללא ספק יעניק לכם נוחות, ולא יפגמו בסטייל של המטבח, היתרון הזה בעצם יכול לחסוך לכם הרבה מקום בבית. המון שטח, כשבמקביל הוא מגדיל את היופי והחן בבית כולו. איך בוחרים את גודל האי? רבים עושים טעות גדולה ומזמינים אי גדול מאוד ביחס למטבח שלהם, מה שיכול בוודאי ליצור צפיפות כשמדובר במטבח קטן, לכן חשוב מאוד למדוד את גודל המטבח ולהתנהל לפי השטח המוצע.

מאמרים ומדריכי קניה בתחום אי למטבח
 
עיצובים לאיים למטבח
אי למטבח אי למטבח הוא האזור המרכזי בבית אליו סביבו מתרכזת הרבה מפעילות המטבח. בהיותו נקודה כה פעילה במטבח כדאי ורצוי שאי למטבח יהיה נח לעבודה אך גם נעים ומזמין....להמשך הכתבה לחץ כאן

תכנון אי למטבח
אי למטבח עיצוב מטבחים השתנה בשנים האחרונות ללא היכר. חלו שינויים לגודלו, לחלוקתו, לארונות המטבח ונוספו אלמנטים חשים כמו אי למטבח. ...להמשך הכתבה לחץ כאן

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017