מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

נגרות למטבח

 
נגרות למטבח - נמצאו 2 עסקים.
 
יגל מטבחים   - נגרות למטבח
יגל מטבחים

4-11 - נגרות למטבח  14235 - נגרות למטבח  
אורכיד מטבחים - נגרות למטבח
אורכיד מטבחים

shutterstock_86064616 - נגרות למטבח  1%20(6)2_s2 - נגרות למטבח  
 

נגרות למטבח

המון אנשים בוחרים להזמין את המטבח שלהם דרך נגרות למטבח, לרוב המטבחים יהיו עשויים מעץ שזה החומר העיקר והמשמעותי בכל נגריה. נגרות למטבח מייצרות עבורנו את המטבח שעשינו בהזמנה אישית ומותאמת לנו, הגדלים, הצבעים, הסגנון צורת הארונות וכד'. נגרות למטבח שונות מאוד מכל חנות בה מוכרים מטבחים בה ביקרנו או נבקר, בחנות אנו רואים דגם קיים אם מתאים לנו נקנה ואם לא נחפש אחר. נגרות למטבח לעומת זאת נוכל להזמין את הדגם ואת מה שאנו מחפשים, סוג המטבח שאנו יודעים שיתאים לנו יותר מאחרים, שיהיה לנו נוח שייראה טוב מבחינה חיצונית ועיצובית מטבח שהזמנו אישית.

נגרות למטבח בעצם נגריות שבאמצעות עץ ואולי עוד חומרים איתם הם עובדים מייצרים עבורנו מטבח, מטבח לפי הגודל שמתאים לנו, מטבח בצבע שמתאים לנו לבית, וסגנון כללי שיתאים לאופי הבית גם כן. שגודל הארונות יתאים, כמות הארונות, מגירות אם יש וכד'. נגרות למטבח יכולים להציע לנו דגמים שקיימים אצלם או סוגי מטבחים שהם כבר עשו בעבר והציעו ללקוחותיהם, ואנו יכולים גם להזמין משהו שמוצא חן בעינינו דרכם, אם זה כמובן חומרים שהם מתעסקים ועובדים איתם וזה משהו שהם יכולים לעשות, בדרך כלל לא יהיו הגבלות רבות כל עוד מדובר במטבחים מעץ על כן הם נקראים נגרות למטבח, יכול להיות כי נמצא עוד פריטים ורהיטים בנגרות למטבח שיוכלו להתאים לנו לבית.

נגרות למטבח בדרך כלל לוקחות הזמנות ומתחילות בייצור המטבח, המטבח יגיע אלינו מפורק אך אנשי המקום ירכיבו לנו אותו בבית. ישנו יתרון בהזמנת מטבחים ממקום כמו נגרות למטבח היות והמבחר יותר גדול אנו לא מוגבלים בסוגים מסוימים או בדגמים קיימים או כאלה שכבר ראינו, אנו יכולים ליצור מטבח חדש בדגם משלנו או אפילו דגם שראינו אבל אהבנו מאוד, חשוב לבדוק כי נגרות למטבח יסודיים בעבודתם כדי שהמטבח שיהיה בביתנו יהיה איכותי וייראה טוב. ישנם עבודות פחות עבודות של נגריות שניתן לראות בעין שיודעת להסתכל, אך גם ישנם נגרות למטבח עם עבודה מעולה וטובה. 

חשוב לברר על נגרות למטבח לפני שאנו סוגרים ומזמינים לבדוק עלויות, לראות דגמים שונים ואפשרויות שיתאימו לנו, לבדוק את המידות במטבח שלנו, רוחב אורך וכד', לדעת אילו תנאים הבית שלנו מציב היות ואנו לא יכולים לרכוש כל מטבח שאנו רוצים אנו צריכים גם לדעת שהבית שברשותנו מכתיב תנאים. נגרות למטבח הם אפשרות טובה לרכישת מטבח חדש, אם אנו רוצים לרענן את הבית לחדש אותו אם אנו משפצים ורוצים להחליף תכולה, נגרות למטבח יוכלו ליצור עבורנו את המטבח שאנו חולמים עליו ורוצים זה שדמיינו שיהיה לנו, שיהיה לנו נוח לעבוד בו, נוח לנקות אותו, ויוסיף לנו רבות ליופי החיצוני של הבית.

ההבדל בין רכישה מחנויות בהם ישנם סוגי מטבחים לבין הזמנת מטבח דרך נגרות למטבח הוא פשוט שבחנויות המטבח כבר קיים לא צריך לייצר אותו לבנות אותו להזמין אותו הדגם כבר שם. לעומת זאת דרך נגרות למטבח ישנם יותר אפשרויות לוקח זמן לבנות ולייצר אנו משלמים על העבודה של העשייה והייצור, לכן לפעמים יותר קל למצוא מטבחים דרך נגרות למטבח ולא דרך חנויות, תלוי כמובן אם יש לנו דגם מסוים בראש או אם יש משהו שחשבנו עליו או שאנו באים נטולי רעיונות אלא רק רוצים למצוא את המטבח שיתאים לנו יותר מכולם מכל הבחינות.  בחירת מטבח חשובה מאוד לטווח הארוך להנאה שלנו ממנו.


 

 
מאמרים ומדריכי קניה בתחום נגרות למטבח
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017