מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

מיני ברים

 
מיני ברים - נמצאו 0 עסקים.
 
 

מיני ברים

פתרונות הקירור בבית הולידו בשנים האחרונות את הדבר הגדול הבא – מיני ברים. נכון שאלו פריטים שמוכרים וידועים לנו מבתי מלון בעיקר, מיני ברים יושבים לצד הטלוויזיה בחדר המלון, ומכילים כל טוב של שמפניה, שוקולדים ופינוקים נוספים. אך עם השנים, המיני בר הסטנדרטי הפך למיני בר מעוצב וייחודי.

מיני ברים, כמו כל ריהוט אחר, הפך להיות דקורטיבי יותר. מיני ברים לבנים ומתקפלים מושכים תשומת לב מהסוג הרע. לעומת זאת, מיני ברים מבריקים ויפים, שצבעם תואם לשאר הריהוט שבחדר, רק יוסיפו חן לכל מקום בו הם נמצאים. כמו כל מקרר רגיל, מיני בר שנראה רע מבחוץ, בדרך כלל לא יהיה בשיא כושרו, ואם המקרר לא עובד הכי טוב, האוכל שלכם עלול להתקלקל.

מיני ברים צריכים להתאים למשתמש שלהם. כיום יש כל כך הרבה מיני ברים בכל צורה וצבע, כך שכל אחד יכול למצוא את מה שמתאים לו. ישנם מיני ברים שבהם הפריזר נמצא למטה, מה שמתאים במיוחד לאנשים נמוכים שמשתמשים הרבה בפריזר. יש מיני ברים עם מגירת ירקות נפרדת, מיני ברים עם אפשרות לגריסת קרח ועוד.

עניין נוסף שעליו צריכים לחשוב בקניית המיני בר הוא אורך השימוש. אם אתם גרים בדירה שכורה וככל הנראה תעברו דירה עוד מספר פעמים לפני שתשתקעו, אין טעם לרכוש מקררים חדשניים במיוחד, אלא מיני בר קטן שישרת אתכם באופן זמני עד למעבר לדירה החדשה. כמובן, שאם בדיוק רכשתם דירה ואתם מתכננים לגור בה שנים רבות, כדאי ואף רצוי לחפש מקררים טובים ואולי אף יקרים, שכן הם ישמשו השקעה חד פעמית טובה שתשתלם בהמשך.

 
מאמרים ומדריכי קניה בתחום מיני ברים
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017