מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

תנורים בנויים

 
תנורים בנויים - נמצאו 0 עסקים.
 
 

יתרונות וחסרונות של תנורים בנויים

תנורים בנויים הפכו לנפוצים בהרבה דירות חדשות בישראל. שוק הנדלן הישראלי מבין שערך הדירה עולה ככל שהדירה הופכת לנגישה ושימושית יותר עבור הרוכשים אותה. לכן חברות נדלן דואגות לאבזר את הבית בכל הרהיטים הנחוצים, וכאשר זה מגיע לריהוט המטבח - האבזור גדול במיוחד. מבין הפריטים הנחוצים ביותר במטבח בדירה יד ראשונה: ארונות מטבח, מגירות ושטחי אחסון, כיריים (או מקום מוקצה במיוחד עבורם), קולטי אדים, וכמובן - תנור. הדיירים החדשים בדירה נהנים משפע של מוצרי מטבח שבאים לרשותם, ונהנים מהמטבח החדש כבר בימים הראשונים שלהם במשכן החדש. ובכל זאת, ישנם מספר דברים חשובים שצריך לדעת על אותם תנורים בנויים שמגיעים בדירה החדשה (או דירה יד שניה כאשר התנורים היו בשימוש הדיירים הקודמים).

ראשית, תנורים בנויים מקלים עלינו הוצאה כלכלית לרכישת תנור חדש. תנור בנוי בבית כבר עבר תהליך התקנה ושמישות, כך שכל מה שנותר לנו הוא להשתמש בתנור הזה. במקרה ותנורים בנויים הגיעו מהדיירים הקודמים של הדירה, חשוב לוודא עם הבעלים הקודמים שהתנור תקין, מהי שנת הייצור שלו, האחריות שיש על המוצר וכו'. נתונים אלו יכולים לסייע לכם להחליט האם להשאיר את התנור הקיים או שמא לרכוש חדש במקומו.

יחד עם זאת, תנוריים בנויים אינם משביעים רצון כל דייר חדש בישראל. חשוב לזכור כי לכל אחד מאיתנו יש צרכים ושאיפות שונות במטבח. תנורים בנויים לא תמיד מספקים את כל מאווינו הקולינריים - יש כאלו שמבשלים עם תנור גדול והתנור הבנוי הקטן בדירה אינו מספק אותם. במקרה אחר, התנור הבנוי שהגיע עם הדירה אינו מתקדם מספיק, ובעלי הדירה מעוניינים בתנור איכותי יותר. כל אלו יכולים להוות בעיה כאשר אנו רוכשים את הדירה עם תנור בנוי. על כן יש לקחת בחשבון את היתרונות והחסרונות של תנורים בנויים ולהחליט על סמך אלו האם כדאי לנו לרכוש אותם או לא.
 

מאמרים ומדריכי קניה בתחום תנורים בנויים
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017