מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

כיריים קרמיות

 
כיריים קרמיות - נמצאו 0 עסקים.
 
 

כיריים קרמיות

עולמם של כיריים קרמיות הוא עולם קסום ומרתק. מטבחים רבים משתדרגים עם כיריים מיוחדים שהופכים את הבישול במטבח לנעים וקל יותר. הבעיה היא שברוב המקרים העלויות של כיריים קרמיות גבוהות מדי, ואנחנו נאלצים לוותר על החלום ולהסתפק בביקור דו שנתי בספא במלונות. נשאלת השאלה, אם כיום קיים מבחר רחב כל כך של כיריים קרמיות, מדוע התחרות לא מביאה להורדת מחירים כמו כל תחרות השווקים אחרים?

התשובה היא מעט מורכבת. ראשית, בוא נודה על האמת. כיריים קרמיות בפרט וכיריים בכלל עשויים מחומרים לא זולים. מדובר בטכנולוגיה מתקדמת שהופכת את הכיריים לנוחות יותר לשימוש, ולכן העלות של הפיתוח כשלעצמו יקרה יותר מפיתוח כיריים רגילות. תוסיפו לכך את עלויות הייצור עצמן ואת השכר למעצבים השוקדים על הכנת כיריים קרמיות מדי עונה ותקבלו מכלול שלם של תעשייה שאמנם מרוויחה יפה מאוד אך גם מוציאה לא מעט, ולכן המחירים של כיריים קרמיות לא צונחים בצורה משמעותית.

שנית, הכיריים הקרמיות נכנסו לעולם המטבחים רק בשנים האחרונות, ונחשבות למוצר מבוקש. יש להן יתרונות רבים מעל הכיריים הרגילות שליוו אותנו שנים רבות בכל מטבח. עד שיגיע מוצר איכותי יותר ומשוכלל יותר מכיריים קרמיות, כנראה שהמחירים לא יצנחו. ובכל זאת, אם החלטתם לרכוש כיריים קרמיות – זו ההזדמנות שלכם ליהנות ממוצר איכותי שילווה אתכם לאורך שנים.


 

מאמרים ומדריכי קניה בתחום כיריים קרמיות
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017