מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

כריים

 
כריים - נמצאו 0 עסקים.
 
 

כריים מעוצבים

כריים מעוצבים וודאי נשמעים לכם כמו תרגיל שיווקי נוסף, אך אל תטעו! כריים מעוצבים הם אמצעי עיצוב חדשני של המאה העשרים ואחת, אשר מתחיל לצבור תאוצה בקרב מעצבי הפנים בארץ ובעולם.

מדוע כדאי גם לכם לרכוש כריים מעוצבים למטבח הביתי? הכריים בימינו אנו כבר אינם נחשבים כלי שימושי מובן מאליו וזניח, אלא דרך נוספת להעניק לחלל החדר את אמרתכם האחרונה בעניין העיצוב ויכולים אפילו לשנות ולקבוע את כל האווירה סביבם.

היום ניתן לפנות לכל מעצב פנים או מעצב מטבחים לבחור אצלו כריים מעוצבים המתאימים לעיצוב הכללי של המטבח, או לבצע הזמנה מיוחדת של כריים מעוצבים על פי האווירה אותה תרצו ליצור בכל מטבח בו הכיור יהיה מוצב.

הדבר אומר שאפשר להניח בצד את הכיורים הסטנדרטיים מאלומיניום או ברזל, ולבחור כריים מעוצבים משלל חומרים מיוחדים. כריים מעוצבים אמנם יקרים יותר מכריים רגילים, אך אין ספק שהם איכותיים יותר, עמידים יותר ומוסיפים קסם אישי לחדר.

הטרנדים המובילים בתחום עיצוב כריים הם כריים קרמיות בשילוב זכוכית צבעונית. יש מספר יתרונות לבחירת כריים מהסוג הקרמי. תחילה, היתרון העיקרי בו הוא שהכריים פועלים בטכנולוגיה מתקדמת שאינה מצריכה אתכם להדליק את הגז בדרך הישנה והטובה באמצעות מצת או גפרור. שנית, העיצוב שלהם בדרך כלל כולל מבחר זכוכיות מעוצבות ויפות שמשדרגות את המטבח ואת חווית הבישול שלכם. שילוב של צבעים בתוך הכריים ובסביבתו הן לא עוד כריים סטנדרטיות שאנו רגילים אליהם, הם יפים ומיוחדים ובולטים לעין.

 

מאמרים ומדריכי קניה בתחום כריים
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017