מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

קולטי אדים

 
קולטי אדים - נמצאו 0 עסקים.
 
 

קולטי אדים

קולטי אדים הם מוצר מאוד מבוקש ושימושי בהמון בתים בישראל וגם בעולם. המון פעמים אנו מוצאים את עצמנו מבשלים וכל הריחות עפים בבית, לפעמים הריחות טובים ולפעמים פחות, קורה שנשרף האוכל או שהריח היוצא מהבישול אינו נעים, כמו ריח טיגון וכד'. לשם כך המציאו קולטי אדים, מתפקידם לפעול בזמן הבישול ולקלוט את כל האדים והריחות הללו שאנו מכירים ויוצאים מהאוכל, שלא תמיד נעימים לסביבה לא רק בדירה לפעמים הם יוצאים החוצה ומתפשטים בבניין בחדר המדרגות וההרגשה הופכת לא נעימה, קולטי אדים משתלטים על זה וגורמים לכך שהבישול והעבודה במטבח יהפכו נוחים ונעימים יותר לאנשים שגרים בבית ולנו כאשר אנו עובדים במטבח. 


ישנם כמה סוגים של קולטי אדים היעילים והשימושיים ביותר הם אלה שממוקמים מעל הגז והתנור סוג של ארובה, ועובדים לשימור הריח בסביבה והנוחות של עבודתנו. ישנם שני סוגים של קולטי אדים מבחינת צורת עבודתם, האחד שואב את האדים ומוציאם החוצה והשני קולט את האדים מסנן אותם ומחזיר אותם בחזרה לחלל החדר, משמע יותר מאוורר. ישנם קולטי אדים שממוקמים למעלה מעל כיריים ישנם כאלה שממוקמים למטה ישנם קולטים פינתיים וקולטי אי. הכי חשוב בסוגים של קולטי אדים הוא שהם יהיו כמה שיותר שקטים בעבודה ועם זאת יעשו את העבודה בצורה איכותית וטובה. 

ידוע כי ככל שקולטי אדים מרעישים יותר הם עובדים יותר טוב ולכן לפעמים עדיף לסבול קצת רעש לזמן מסוים מאשר לסבול אחר כך ריח שתקוע בבית ומתקשה לצאת ממנו. עוצמת השאיבה בדרך כלל תלויה בנפח של המטבח, למרות שתמיד עדיף לקחת קולטי אדים ברמת חוזק גבוהה כדי שתעבוד היטב בתנאי מטבח אפילו גדולים למדיי. מירב קולטי האדים בימינו מאפשרים את שתי השיטות גם פליטת האוויר החוצה וגם קליטת האוויר, סינונו וחזרתו לחלל הבית. המחירים של קולטי אדים משתנים, תלוי ממה הם עשויים, ממה עשוי הגימור, העיצוב של קולטי אדים וכד', ככל שרמת הגימור גבוהה כך גם המחיר עולה. ניתן להגיע עם ההתקנה והכל גם לסכום של 8000 ש"ח. 

חשוב לבדוק עלויות של קולטי אדים, לבדוק איכויות, את דרך הפעולה שלהם, לראות גימורים שונים כדי לדעת מה הכי יתאים לנו, גם מבחינת הסוג עצמו וגם מבחינת המחיר. גם לבדוק את זמן האחריותש אנו מקבלים בעת רכישת קולטי אדים, אם זה כולל שירות תיקונים של טכנאי במידה וצריך, ולדעת בדיוק מה אנו מקבלים עבור מה שאנו משלמים. קולטי אדים הם מוצר חשוב בבית במיוחד בבית בו עובדים במטבח הרבה, הוא יקל גם עלינו וגם על השכנים והסובבים אותנו בבית ומחוצה לו. אנו לא נצטרך לסבול ריחות שונים שלפעמים מעלים את רמת התיאבון שלנו ולפעמים להפך, אבל בכל זאת מסיחים את הדעת. 

בדרך כלל אנשים מעדיפים למקם קולטי אדים מעל הגז כדי שזה יהיה בקשר ומגע כביכול ישיר עם האדים והריחות שיוצאים מהבישולים. בהמון בתים במיוחד פרטיים נראה קולטי אדים שתפקידם לעצור את התפשטות הריחות ואדי האוכל בבית כולו גם אם מדובר במטבח גדול ובבית גדול. קולטי אדים מקלים על המון אנשים בזמן העבודה במטבח ויעילים רבות הם שווים את ההשקעה הכספית ובדרך כלל גם מוסיפים למראה ולעיצוב של המטבח, בדרך בה הם מוצגים בו. המון אנשים שהתקינו קולטי אדים בבית לא יכלו בלעדיו לאחר השימוש, גם אם החליפו מטבח או שיפצו, תמיד ידאגו שיהיה קולט אדים, איכותי וטוב שעושה את העבודה כמצופה. 

 
מאמרים ומדריכי קניה בתחום קולטי אדים
 
קולטי אדים נסתרים ואינטגרליים
קולטי אדים נסתרים ואינטגרליים קולטי אדים אלו מכילים 2 תבניות עיצוב עיקריות: הטמעה רגילה מתחת לארון, או הטמעה בדלת נפתחת. בהטמעה רגילה, מתחת לארון, הרשת של הקולט נשארת קבועה, גם כשאינכם משתמשים במטבח...להמשך הכתבה לחץ כאן

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017