מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

מדיחי כלים צרים

 
מדיחי כלים צרים - נמצאו 0 עסקים.
 
 

מדיחי כלים צרים

מדיחי כלים צרים עוזרים לנו לחסוך בזמן ואנרגיה ומביאים לתוצאות מיטביות בכל הנוגע לניקיון הכלים. מדיחי כלים צרים מדיחים את הכלים שלנו בטמפרטורות שלא נוכל להגיע אליהם לעולם בשטיפה ידנית. מדיחי כלים צרים מאפשרים לנו לפנות זמן ולהתפנות לשאר דברים שיש לנו בחיים. אין ספק שלמודרניזציה ולקידמה יש יתרונות רבים. כל זאת בתנאי שיודעים לנצל זאת לטובתנו ולתועלתנו. 

מה היינו עושים בלעדיהם?
בעבר הדחת כלים הייתה מנת חלקן של הנשים בלבד שהיו עומלות שעות על ניקיון הבית ותחזוקתו. כיום עם החתירה לשוויון יש יותר שיתוף פעולה בבית וכולם נרתמים למשימת תחזוקת הבית. מדיחי כלים צרים מאפשרים לגברים ולנשים כאחד, לא לבזבז יותר זמן על שטיפת כלים מייגעת. כל שנדרש הוא להעביר שטיפה קלה ולהניח בצורה מסודרת במדיח.

מדיחי כלים צרים למרבה הפליאה יכולים אפילו לחסוך במים. מדיחי כלים צרים רבים מאפשרים מספר שיטות וסגנונות שטיפה שונים- בהתאם לכמות הכלים והלכלוך. מדיחי כלים צרים יסייעו לכם לשמור על עור הידיים וכן על הגב שכואב לאחר עמידה ממושכת ורכינה על הכיור. מדיחי כלים צרים מטהרים את הכלים ומשמידים בקטריות וחיידקיםשלא היו מעוקרים בטמפרטורת המים הרגילה של שטיפת כלים ידנית.

אם פעם היה צורך למיין את הכלים, להסיר לכלוך קשה על ידי השריה, לסבן ולשטוף ולעיתים שוב לסבן ולשטוף ולבסוף לייבש- כיום מדיחי הכלים עושים את כל הפעולות הללו באופן אוטומטי וללא כל מאמץ מיותר מצידכם.הוספת נוזל הברקה למדיח הכלים יבטיח תוצאות מבריקות מהמצופה.

מדיחי כלים צרים חכמים יחסכו לכם גם בעלויות החשמל ובכך ניתן להינות גם מכלים נקיים, גם מחסכון בצריכת מים וחשמל וכן בתרומה לסביבה. יש לשים לב לא להכניס כלים מפלסטיק דק שכן זה עלול להתעוות ולאבד את צורתו. ניתן לנקות כלים עדינים , מפלסטיק או זכוכית, על ידי בחירת תוכנית פחותאינטנסיבית.

 

מאמרים ומדריכי קניה בתחום מדיחי כלים צרים
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017