מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

שיש

שיש קיסר

 

שיש למטבח

 
 
שיש - נמצאו 1 עסקים.
 
פרפקט ליין - שיש
פרפקט ליין

22605 - שיש  new-559 - שיש  
 

שיש

כאשר אנחנו משפצים את המטבח לרוב עולה סוגיית שיש, יש מגוון רחב של סוגי שיש שלא כמו בעבר שיש למטבח מהווה היום בסיס ראשוני לכל תכנון המטבח שכן על שיש אנחנו עובדים ולעיתים כלל איננו עובדים על משטחים נוספים בעיקר כאשר מדובר בסוג של שיש טוב וחזק או שיש כזה שהוא מעוצב בצורה שלא נראה ולא שריטה אחת קטנה עליו.

היום שלא כמו בעבר זה כייף לעבוד על שיש במטבח שכן הוא כאמור מעוצב מאד יפה וניתן לבחור היום מס'' גוונים וצבעים עבור שיש שלא כמו בעבר שהיה צבע אחד של שיש בלבד שלא לדבר על איכותו. שיש במטבח של הוריי בעבר היה מאד עבה שזה כביכול טוב ובטיחותי אך מצד שני היה צריך לחשוב פעמיים אם ניתן לשים משהו חם על שיש במטבח שלנו ובנוסף היו בו מעיין חריצים כאלה שכביכול היו חלק מעיצוב אך היה נכנס שם תמיד לכלוך ותמיד היה נדמה לי כי חלק מהחריצים של שיש כמו זה שבמטבח שלנו היו בעקבות סירים חמים או משהו כזה.

היום לשמחתנו התקדמו מאד בעיצוב של שיש למטבח ואין צורך לחשוש משימת סירים חמים על השיש במטבח או לחשוש מחוסר מקום בקו העבודה במטבח. השיש מעוצב היום גם בצורה כזו שהוא אינו עבה מאד בצורתו אך עם זאת קשה וניתן לעבוד עליו ללא חשש. בנוסף הוא מעוצב בצורה נוחה לעבודה והוא בדרך כלל מעוצב בצדדים וניתן לבחור מגוון של צבעי שיש ואין מה לדאוג לגבי זה.

לפני שנגש לקנות שיש למטבחינו החדש רצוי שנדע את הכל על השיש לפני כן ולא חסרות עובדות שיש לדעת יש סוגי שיש רבים וכמובן מחירים ומקומות שניתן לרכוש שיש, כל זאת ועוד ניתן למצוא במדריכי קנייה שיכולים לעזור לנו רבות.

מאמרים ומדריכי קניה בתחום שיש
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017