מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

שיש למטבח

 
שיש למטבח - נמצאו 0 עסקים.
 
 

שיש למטבח

חומרים טבעיים לצד חומרים מלאכותיים הם אלו שבסופו של תהליך שילוב מולידים שיש למטבח. השילוב מעניק תוצאה של מראה ולאלמנטים אשר הופכים את שיש למטבח לחומר גלם המוביל בהרכבת חיפויים לקירות בחדרי אמבטיות, ריצוף או יציקת משטח עבודה למטבחים.

אחד החומרים הטבעיים והראשי שבהם בתוך שיש למטבח הוא המינרל קוורץ. מינרל זה נחשב לעמיד, חזק, אטום בצורה מוחלטת עם דירוג קשיות קרובה לרמת החוזק של היהלום. הקוורץ מזוקק לתוך שיש למטבח ברמה של 90% לפחות. בנוסף לקוורץ יוצקים לתערובת חומרים מלאכותיים וזאת על מנת להעניק לאבן את הצבע והמרקם אותו רוצים להשיג. גם חומרים מלאכותיים אלו בתוך שיש למטבח נחשבים לחזקים ועמידים. ההכלאה בין המלאכותי לטבעי מעניקה שיש למטבח איכותי ורב תכליתי.

בכל הנוגע לתכונות שיש למטבח, דירוג הרגישות שלו הוא בין שיש סטנדרטי לבין גרניט, באמצע. אבן גרניט נחשבת לאבן חזקה יותר מאשר שיש למטבח, עם זאת איכות האטימות של שתי האבנים זהה והפלוס המשמעותי של שיש למטבח הוא בכמות גווני הצבע שניתן להפיק ממנו, בניגוד לגרניט שמיוצרת בקשת צרה של צבעים יחסית.

משימות התחזוקה והניקיון עם שיש למטבח הן קלות יותר. עמידות המשטח מאפשרת למשתמשים בו להניח עליו חומרים רותחים מבלי להזיק לאיכות האבן. (אפשר לזרוק את התחתיות לסירים לפח). שיש למטבח וגרניט מתחרים על הבכורה גם על הנוכחות בחדרי המקלחות, אך גם כאן הכף מוטה לטובת שיש למטבח בגלל החופש העיצובי שהוא מעניק הן מבחינת מרקמים והן מבחינת צבעים.

שיש למטבח אמנם לא מיוצר באופן טבעי לחלוטין אך דבר זה יכול להיות יתרון. למייצר יש יכולת שליטה על הגוונים והטקסטורות אותם הוא מפיק וביכולתו לייצר שלל שיפורים וגימורים שונים לפי בקשת הלקוח, מה שלא ניתן להשיג בייצור טבעי לחלוטין הכרוך בחציבה בלבד.

 

מאמרים ומדריכי קניה בתחום שיש למטבח
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017