מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

שיש קיסר

 
שיש קיסר - נמצאו 0 עסקים.
 
 

שיש קיסר

שיש קיסר נחשב ליקר והרבה בגלל זה כל נושא שיפוץ ועיצוב חדרי אמבטיות הפך עם השנים להיות יקר יותר, אולי הכי יקר לעיצוב מכל חדרי הבית. תוסיפו למדורה את תשתית האינסטלציה שלעיתים קרובות יש להחליפה ולתקנה, תוסיפו את קניית החומרים לשיפוץ, ובתוך זה גם את שיש קיסר ותקבלו כאב ראש אחד גדול וחור לא פחות גדול בכיס.

שינוי היחס כלפי שיש קיסר נעוץ דווקא לא ישירות בהם אלא בכלים הסניטאריים הקיימים בשוק. פתאום יש כיורים ואסלות מעוצבים, ויצרני שיש קיסר הבינו שעליהם להמציא עצמם מחדש כדי לעמוד בדרישות העיצוביות של הלקוחות ושל יצרני הכלים הסניטאריים. יהיה זה מגוחך לרכוש אסלה מעוצבת אך כחיפוי על ידה יהיה שיש קיסר מיושן ולא חדשני. אם בעבר שיש קיסר מעוצב נחשב למותרות ולא הכרחי, היום אי אפשר להתכחש לגל העיצוב ששוטף את ענף חדרי האמבטיות ובתוכו גם שיש קיסר.

הארוניות, האסלות והכלים הסניטאריים האחרים צריכים להיות פרקטיים, זה ברור לכל. בנוסף גם שיש קיסר חייב להדגיש את יתרונותיו. שיש קיסר צריך להיות העל כושר עמידות בפני זרימה מתמשכת של מים או הצטברות מים עומדים עליו. שיש קיסר, גם אם מעוצב בקפידה, חייב לענות על הצרכים הבסיסיים.

מומלץ לנסות לשאוף לשילוב אופטימאלי בין כל החלקים שמהווים יחדיו את חדר האמבטיה. בין אם זה גווני האסלות וסגנון עיצובם, סוג השטיחונים, סוג שיש קיסר שהמעצב בחר, כיורים, שידות לאיחסון, מפזרי החום וגם הברזים – הכל צריך להשתלב ביחד הן מבחינת גוונים, הן מבחינת קונספט והם מבחינת פרקטיות ושימושיות.

זהות המתקין של שיש קיסר חשובה גם היא. אם בחרנו במתקין מקצועי שיודע כיצד לאטום את כלל החלקים בצורה מושלמת – הרי שהרווחנו גם שיש קיסר חזקות וגם עיצוב במיטבו.

 

מאמרים ומדריכי קניה בתחום שיש קיסר
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017