מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

כיורים למטבח

ברזים

 

כיורים למטבח

 
 
כיורים למטבח - נמצאו 2 עסקים.
 
יגל מטבחים   - כיורים למטבח
יגל מטבחים
יגל מטבחים הינה חברה איכותית המתמחה ביבוא של כיורים למטבח איכותיים.
יגל מטבחים

14235 - כיורים למטבח  8464 - כיורים למטבח  
פרפקט ליין - כיורים למטבח
פרפקט ליין
מבצע מדהים מטבח 10 מטר אורך רק9,400ש"ח כולל מע"מ למזומן. כיורים למטבח - מבצעים נוספים
פרפקט ליין

22605 - כיורים למטבח  new-559 - כיורים למטבח  
 

כיורים למטבח

כיורים למטבח הם לא תמיד רק מתקן לשטיפת ידיים ופנים. בימינו כיורים הם אמירה עיצובית, סמל מעמדי, אמירה אישית על בעליהם. פעם כיורים היו אביזר פרקטי וברור מאליו בחדר הרחצה או חדר השירותים. בדרך כלל היה מדובר בכיורים עגולים, לבנים מקרמיקה פשוטה עם חור עגול ליציאת המים. היום עולם הכיורים הוא עולם ומלואו.

האדם הממוצע פוגש כיורים מעוצבים למטבח במסעדות טרנדיות ובברים שונים ברחבי העיר. כל מקום בילוי רוצה להשאיר חותם ולהקנות חוויה ללקוחותיו. גם באמצעות כיורים מעוצבים ניתן לעשות זאת. כך אפשר למצוא המצאות שונות ומשונות: כיורים מחומרים מפתיעים, בגדלים ובצורות לא צפויים. כיורים בסגנון יפני, בסגנון ביזארי, בצבעים עזים ועם גימיקים מפתיעים, כמו זרמי מים לא שגרתיים ומרקמים וטקסטורות על גבי הכיורים עצמם.

שימוש מושכל בעיצוב כיורים למטבח יכול להביא לרושם מאוד חיובי על המקום. כך למשל, כיורים מעוצבים בטעם טוב, ויחד עם זאת נוחים לשימוש ולתפעול יכולים לגרום למשתמש לתחושה נוחה ומפנקת. אנשים לא אוהבים כיורים שהעיצוב שלהם כל כך מתחכם עד שהאדם עומד ומנסה להבין מהיכן אמורים לצאת המים.

עיצוב נקי של הכיורים למטבח וחדר ההתרעננות כולו, יכול להשפיע על כל חוויית הביקור במקום. כמו שעיצוב מופרע מידי יכול להשאיר טעם של פספוס בפה.

רוב הכיורים למטבח ולאמבט עשויים בימינו מחרס, נירוסטה או מחומר הנקרא קוורץ. לכיורים למטבח מנירוסטה יש מראה תעשייתי בוהק ולעיתים מעצבים אוהבים להשתמש בהם דווקא מחוץ להקשר התעשייתי ולתת מראה מחוספס יותר לחדרי השירותים. כיורים מקוורץ הם חזקים במיוחד וקלים לתחזוקה. כיורים מחרס מוכרים לנו מהבית הפשוט והטוב. החדשות הטובות הן שגם כיורים מחרס ניתן להשיג היום בעיצובים מרעננים ויוצאי דופן. בלי קשר לחומר ממנו עשויים הכיורים, כדאי עדיין לזכור את התפקיד הפשוט לשמו הם קיימים: היגיינה אישית, שטיפת ידיים ורענון הפנים.

כיורים מעוצבים יתר על המידה יכולים לגרום דווקא לתגובה הפוכה אצל הלקוח. כיורים שקשה לפתוח בהם את הברז ולא נוח לשטוף בהם ידיים אינם מומלצים. פונקציונאליות צריכה לבוא במקום הראשון לפני כל עיצוב. מסעדות רבות חוטאות בכך שהן הופכות את חדר השירותים למוזיאון. על חדר השירותים להיראות נקי אך באותה מידה נינוח. פרחים מעל הכיורים במסעדה יכולות לעשות לחדר השירותים רק טוב.

כיורים למטבח עשויים בעיקר מהחומרים: נירוסטה, קוורץ או חרס. כיורים מנירוסטה מתאימים יותר למסעדות ולהשגת מראה תעשייתי ונקי. יתרונם של כיורים מקוורץ הוא בחוזקם ועמידותם לאורך שנים. כיורים מחרס הם הכיורים שאנו לרוב שוטפים בהם ידיים כל יום בחדר השירותים הביתי שלנו. כיורי החרס הביתיים באים גם הם בעיצובים חדשים ומפתיעים ובצורות חדשות ומעניינות, מה שיכול לכל אדם להסתכל באור חדש לגמרי על כיורים.

מאמרים ומדריכי קניה בתחום כיורים למטבח
 
מטבחים: כיורים מקוריאן
מטבחים כיום הם חלק בלתי נפרד מחלל הבית האחרים מבחינת קונספט העיצוב. מטבחים שומרים על פרזנטטיביות מרשימה ומהווים חלק מתפיסה הרמונית עם שאר פרטי הריהוט ....להמשך הכתבה לחץ כאן

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017