מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

עיצוב דלתות מטבח

 

הציפויים הללו מאפשרים לכם להכניס ארונות בעלי דלתות צבעוניות ולא רק בגוונים חומים. דלתות מטבח צבעוניות הופכות את המטבח למקום מעניין לעין 

מקום שיש בו חיים ועליזות.  

דלתות עץ העשויות מפלטת MDF- חומר זה הוא למעשה תערובות של נסורת עץ דחוסה, אשר בתוספת של דבקים מסויימים יוצרת פלטה חזקה ועמידה הנראית כמו עץ.
דלתות מטבח העשויות מ
mdf מתאימות לארונות המטבח כיוון שמדובר בחומר אשר מצליח לשמור על עובי אחיד לכל אורכו וכמו כן הוא חזק ועמיד יותר יחסית לחומרים כמו סיבית. Mdf  הוא חומר שנוח מאד לצבוע אותו, כך שאתם יכולים להשיג דלתות מטבח בצבעים רבים וליצור לעצמכם חלל מטבח יפה ומזמין. לדלתות מטבח מחומר זה קיימים גם חסרונות, שנעוצים בחוסר עמידות גבוה למים וללחות. פלטה זו יכולה "להתפוצץ" כאשר מנסים להבריג בה ברגים סמוך לקצה שלה.

דלתות מטבח  מ"סנדוויץ"  : חומר זה עשוי משכבות עץ שמודבקות זו על גבי זו.  ה"סנדויץ" ניתן להגשה בעוביים שנעים בין 4 מילימטרים ל21 מילימטרים. פלטות הסנדוויץ'מתאמות יותר לייצור גוף ארונות המטבח, דלפק המטבח ולעוד מגוון שימושים. ניתן לומר שיתרונו של החומר ביצירת דלתות מטבח הוא בחוזקו הרב וביכולתו לעמוד בתנאי לחות קשים. אתם יכולים להשיג דלתות מטבח מסוגי "סנדויץ" שונים: למשל דלתות מטבח העשויות סנדוויץ' אדום- פלטה שו עשויה מעץ גבון שהוא בעל גוון אדמדם. סוג סנדויץ מומלץ הוא הסנדוויץ Twin- עשוי מעץ גבון בשכבותיו החיצוניות ומעץ זול יותר בשכבותיו הפנימיות. דלתות מטבח מסנדוויץ' צפצפה – עשויות  עץ צפצפה בהיר הדומה מעט לעץ המייפל. דלתות מטבח מסנדוויץ' ליבנה המכונה גם בירץ'- עשויות מעץ ליבנה. מדובר בפלטות יקרות, כמעט כמו עץ מלא.  חומר זה משמש בעיקר לבניית דלתות מטבח עבור מטבחים בעלי סגנון כפרי, לארונות אמבט ולרהיטי עץ עבור פינות אוכל ומערכות ישיבה. תמונות דלתות מטבח מעוצבות

כיצד יודעים אם חומרי דלתות המטבח איכותיים?

פלטות איכותיות המשמשות ליצירת דלתות מטבח ,הן בעלות מבנה ישר לכל אורכן. אתם יכולים לבדוק אם הפלטה ישרה באמצעות מבט לאורך הקנט. אם מדובר בפלטות שאינן ישרות אתם תבחינו כי הסגירה אינה מיטבית וכי קיים פער קטן שאינו נסגר.  אם פלטת דלתות המטבח מתפוררות (סיבית) כאשר אתם מבריגים בהן בורג או שהשכבות נפרדות מעט אחת מהשנייה כמו בפלטת הסנדוויץ' כנראה שמדובר בפלטות מאיכות יחסית נמוכה.
עמידות הפלטות לייצור דלתות מטבח בלחות:  תכונה זו היא החשובה מכולן שכן המטבח הוא חלל שיש בו אדים ולחות רבה, ואנו לא רוצים לחוות דלתות שמפפקות או מתנפחות.
פרזול דלתות למטבח גם האו חשוב מאין כמוהו : אלמנטים רבים בגוף הארונות מפורזלים כמו : מסילות, ידיות, סלסילות, ועוד.

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017