מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

למעוניינים בעיצוב מטבחים

 

אם אנו מתעסקים במיקומים השונים של חלקי המטבח השונים, כמו נקודת הכיור המקרר, ונקודת הכיריים אזי שאנו עוסקים בתכנון מטבחים. מטרתנו בתכנון היא לממש מטבח שמשרת אותנו בצורה הנוחה ביותר. אותנו ואת בני ביתנו שעלולים לעבוד איתנו במקביל.

 

אחרי שאנחנו יודעים מהו תכנון המטבח שאנו זקוקים לו בהתאם לצרכים שלנו וההרגלים שלנו, אזי שאנו פנויים להתעסק בעיניינים של עיצוב מטבחים, אנו יכולים להתחיל לחשוב על איזה כיוון של אווירה אנו רוצים לתת למטבח שלנו וחשוב מאוד שנזכור שעיצוב מטבחים אל לו להתנגש עם התכנון. בכל פעם שתהיה התנגשות כל שהיא בין התכנון שנקבע כבר בהתאם לצרכים ולהרגלים שלנו, לבין עיצוב מטבחים, אזי שכנראה נעדיף את התכנון על פני עיצוב מטבחים כיוון שהתכנון חשוב הרבה יותר, הוא זה שיקבע האם המטבח שלנו נוח לנו לשימוש ולשהייה, נוח לנו ולבני ביתנו.

 

עיצוב מטבחים כאמור הוא עולם שלם בפני עצמו עם רבדים רבים. ישנם סוגים שונים של עיצוב מטבחים, ישנו עיצוב מטבחים בסטייל היי טקי, עיצוב מטבחים מודרני. שם נראה הרבה ברק ואווירה של נקיון, הרבה מעט, מנימליזם והרבה קוים חדים ואווירה של סטריליות.

 

כמו כן ישנו עיצוב מטבחים כפרי. שם עושים הרבה שימוש בעץ מלא, יש הרבה אור והרבה מפתחים. הרבה מדפים ועליהם חשופים לעיני כל הכלים השונים וגם הרבה מחבתות וסירים שתלויים באויר.

ישנו עיצוב מטבחים קלאסי, הייני ויקטוריאני, שם הכל נראה יקר, הרבה שימוש בצבעים פנינתיים והרבה פרזול מאוד מאוד יקר.

 

עיצוב מטבחים הוא תחום של אנשי מקצוע. רוב העוסקים בתחום זה הם מקצוענים מלומדים, כאלו שעברו  לימודים מתאמים, כמו לימודי עיצוב פנים ולימודי אדריכלות. אנשי מקצוע אלו מחזיקים בהרבה ידע וניסיון בתחום המדובר וגם אם לנו יש רעיון שהוא נראה לנו מדהים ואנו רוצים ליישם אותו בעיצוב מטבחים שלנו, בכל זאת כדאי שנשמע לעצתם של בעלי ממקצוע שיכולים לחסוך לנו זמן וכסף רב.

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017