מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

עוד על המטבח

 

לא משנה אם זה המטבח של בית ילדותינו שם גדלנו בחיק הורינו או אם זה המטבח הפרטי שלנו. אפילו המטבח שלנו בבסיס הצבאי, כל אלו הם מקומות מיוחדים שיש להם מקום בלב שלנו ובזכרונות שלנו. המטבח הוא זירה לאינטרקציה אנושית ביננו לבין היקרים לנו ובכל אופן ביננו לבין אלו שאיתם אנו באים במגע שוטף לאורך שעות היממה.

 

המטבח הוא גם המקום אליו אנו מתגנבים בכל פעם שאנו רוצים לאכול משהו קטן ומתוק או לשתות. המטבח הוא המקום אליו אנו מגיעים בלילה להתנחם בכוס חלב אחרי חלום רע או סתם לילה של נדודי שינה.

לכן יש חשיבות כל כך גדולה ואנשים עושים הרבה למען עיצוב המטבח שלכם. ולא בכדי כל תעשיית המטבח היא תעשייה מאוד יקרה, עולם ומלואו של סגנונות ועיצובים וסוגי חומרים וסוגי אפליקציות שונות שעושים בהם שימוש במטבח. יש חישוב שאומר שעלות המטבח צריכה להיות כשער אחוז מעלותו הכללית של הבית שלנו ודעו גם שמטבח חדש בבית או מטבח רציני מאוד בבית יכול להעלות את השווי שוק של הבית.

 

לכן התכנון והעיצוב של המטבח כל כך חשובים לנו. תכנון המטבח מטרתו שבניית המטבח שלנו תעשה לפי הצרכים שלנו ושל בני הבית שלנו וכמובן השטח המוצע. עיצוב המטבח הוא התהליך בו אנו משווים מראה מסוים למטבח שלנו. החלטנו לשפץ המטבח שלנו? כדאי שנתעסק תחילה בתכנון נכון של אזורי המבטח השונים ורק לאחר מכן נרצה לעשות תוכניות בנוגע למראה ועיצוב המטבח שלנו.

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017