מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

אחסון בארונות מטבח

 

לו רק ידענו בכל פעם שקנינו את הסיר המיוחד והכסוף שראינו בחנות כלי הבית במרכז העיר, לו רק ידענו כששילמנו ממיטב כספנו על המחבת הנהדרת עם התחתית המיוחדת, לא רק ידענו שכל אלו ועוד עתידים אנו לדון אותם לחיי נצח של אפלה וחוסר עניין בארונות מטבח שלנו.

 

אז מה נעשה ואיך נדע כיצד לסדר את ארונות מטבח שלנו, מי יעזור לנו ואיך מן הבלגן הזה שמאיים לגבור על חיינו ותמיד מונע מאיתנו להשיג את מה שאנו רוצים בזמן קצר, ובמקום זאת אנו צריכים לפשפש הלוך ושוב אחור וקדים בארונות מטבח עמוקים רחוקים וגבוהים מידי.

 

אין דרך טובה אחת לעשות סדר בארונות מטבח, אלא שמדובר בפעולה שיש לדאוג לה מידי יום ותמיד לדאוג לדעת מה נמצא בארונות המטבח ולהימנע בהחלט בכל דבר שהוא מיותר או כל דבר שאנו לא עשינו בו שימוש בחצי שנה האחרונה. ארונות מטבח שלנו גדולים ויש בהם הרבה מקום, הרבה מקום שאולי חסר מאוד באזורים אחרים של הבית ולמי מאיתנו אין בעיה לאחסן את כל החפצים שלו. הרי תמיד חסר מקום לשים דברים בצורה מסודרת, מסודרת היא צורה בה החפצים שלנו רחוקים מאיתנו מספיק כשאנו לא צריכים לעשות בהם שימוש כלשהו ועדיין, מאוד קרובים ונגישים לנו כשאנו צריכים אותם בשימוש. הרי לו היינו מצליחים להשליט סדר בארונות מטבח היה לנו עוד מקום במטבח לאחסן דברים שונים, אבל דברים שבאופן טבעי לא שייכים למטבח. למשל חומרי ניקוי שתמיד נמצאים בארון המטבח שמתחת לכיור מטבח. אין גבול לכל מה שאפשר לאחסן בסביבת המטבח וכל מה שאנו צריכים מצידנו לעשות ולהקשיע בו הוא סדר ארונות מטבח ותו לא.

 

יש מטבחים בעלי מראה נקי ויש מטבחים בעלי מראה עמוס שלא רואים יותר כלום. מטבחים משתנים לפי אורך החיים גודלו של מטבח אשר מתאים למשפחה גדולה הוא לא אותו מטבח אשר יתאים לזוג או בודד. עלות מטבחים משתנה בהתאם לדרישות ולגודל המטבח והחומר ממנו המטבח מיוצר. מטבחים גדולים אופייניים בבתים גדולים אשר יש כמות אנשים גדולה. מטבחים קטנים מתאימים גם לבתים קטנים ובינוניים וגם למשפחות בינוניות וקטנות. מקומות עבודה וכל מיני ארגונים וגופים אשר זקוקים למטבח משתמשים בדרך כלל במטבחים מינימאליים קטנים אשר מכלים רק את הפריטים הדחופים לשימוש. תערוכות מטבחים בארץ ובעולם יציגו סוגים שונים של מטבחים עם כל הגיוונים. לפני רכישת מטבח כדי ללכת ולצפות ברעיונות חדשים אשר פוקדים אותנו ללא הרף בגלל חידושי הטכנולוגיה בעולם. מטבח הוא בהחלט טעם אישי של כל אחד ולא בהכרח הכול מתאים לכולם. מטבח הוא פינה משפחתית אשר מתכנסים בה כל סוף יום בני המשפחה.

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017