מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

עיצוב מדיחי כלים מודניים

 

יצרנים של מדיחי כלים מחפשים תמיד את הרעיון העיצובי, את הסגנון המיוחד את המראה המיוחד וזאת כמובן בשביל למשוך יותר ויותר קונים. ובעצם התחרות הזו של יצרני מדיחי כלים מביאה למצב בו השוק וחנויות האלקטרוניקה עמוסות בדגמי דגמים שונים ומשונים של מדיחי כלים שונים. כל אחד עם המראה שלו. כל אחד עם האפשרויות המיוחדות שלו. ובאמת איכות רחיצת הכלים, שהיא עניינם העיקרי של מדיחי כלים, אפ היא הולכת ומשתפרת ואפשר לראות הרבה התקדמות בתחום זה שהוא בעצם החשוב ביותר כשאנו מדברים על מדיחי כלים. וכמובן שכמו כל סיפור, גם בסיפור הזה יש מנצחים ויש מפסידים, אבל בשונה מכל סיפור אחר, בסיפור הזה של מדיחי כלים המרוויחים והמפסידים גם יחד הם איך לא, הלקוחות שמוצאים עצמם אובדי עצות בחנות האלקטרוניקה עת הם מסתובבים אנה ואנה ולא יודעים באיזה דגם של מדיח כלים לבחור ומי הם באמת מדיחי כלים טובים.

 

מדיחי כלים כמו התנורים הפכו להיות לבנויים. זאת בשל המודעות ההולכת וגוברת לעינייני עיצוב פנים ועיצוב הבית. הלקוחות היום מעדיפים את המדיחי כלים שלהם תלויים בארון, תלויים בקיר. כך שבמבט חטוף המדיח כלים נראה כמו עוד חלק מארונות המטבח. באופן הזה אפשר להשית עיצוב מטבח בצורה נוחה יותר. אפשר לשחק הרבה יותר עם המדיח כלים ולעשות בו שימוש לטובת עיצוב המטבח. אם בעבר היינו צריכים לייחד גומחה למדיח כלים בלבד, וכמובן שהיינו מאבדים את השטח הזה לטובת המדיח כלים, אזי שהיום מדיחי כלים יודעים להיות קבועים בתוך הארון כחלק ממבנה הארונות מטבח. מדיחי כלים אלו משתלבים היטב עם כל הקווים וכל מה שמאפין את העיצוב המודרני של המטבח. המראה מתכתי לרוב בהחלט מתאים ואפשר לומר עליו שהוא שייך לעיצוב מטבח מודרני, כך גם עצם הימצאותם של מדיחי כלים בתוך הקיר, בתוך הארונות, מעידים על המינימליות שגם היא מאפיין של עיצוב מטבח מודרני.

 

זכרו כי מדיחי כלים מודרניים חייבים להשתלב עם העיצוב הכולל של המטבח - נכון שחשוב לכם לרכוש מדיח כלים איכותי, אך אל תשכחו כי לכל מדיח כלים יש גם פאן עיצובי שאין להזניחו. על מנת ליצור הרמוניה במטבח, ואווירה מיוחדת, חשוב להקפיד על כל הפרטים - הקטנים והגדולים כאחד - ולרכוש מדיח כלים המתאים את עצמו, או "מתחבר" ככל האפשר למראה כללי של המטבח. שיהיה בהצלחה!

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017