מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

למה חשוב איכות בתנורים למטבח?

תנורים של היום, הם תנורי בישול בעיקר וזה כל מה שאלו נדרשים לעשות. הבתים מאז ומתמיד אכלסו תנורים במטבחים שלהם ואין עקרת בית שאינה מחוברת בקשר של ממש עם התנור שלה, שהרי התנורים במטבחים הם כלי עבודה כפי שלמוסכניק שלנו יש את כלי העבודה שמשמשים אותנו במשך כל היום וכשאלו מתקלקלים נאמר, אזי שישנה בעיה של ממש וכל העבודה של המטבח כמו מושבתת. שכן את רוב הפעולה של הבישול בעצם עושים התנורים. אין אם זה טיגון או אפייה או סתם מרק שאנו מבקשים להכין,
 
הכול נעשה סביב התנורים והמיקרוגלים לעולם לא החליפו וכנראה שגם לעולם לא יחליפו את התנורים הישנים והטבעיים. מה זאת אומרת טבעיים, בשונה מן המיקרוגלים התנורים הם מחממי אוכל בצורה מאוד טבעית, כלומר על ידי חום כמובן, ואז יוצא שהאוכל פשוט הרבה יותר טעים . אם נעשה ניסיונות של בישול כאלו במיקרוגלים אנו לא נצליח להגיע לאותה תוצאה סופית מבחינת הטעם של האוכל.
 
אז באמת הרבה מיקרוגלים מאפשרים כל מיני אפשרויות בישול וחימום מחוכמות שכביכול אמורים לבוא במקום הפעולות הרגילות והטבעיות של התנורים הישנים והטובים שלנו. אבל הלכה למעשה אנשים לא עושים שימוש שכזה במיקורגלים כי כנראה שאלו בסופו של דבר לא עושים את העבודה כמו שצריך והאוכל לא יוצא טעים באותה מידה כפי שהיה יוצא לו היינו מבשלים אותו בתנורים ובפעולת החימום הרגילה והטבעית של האוכל. לכן בעצם אין בינתיים שום תחליף לתנורים וזאת בגלל צורת העבודה שלהם. מה שקורה הוא שהמיקרוגל עובד בצורה שונה מן התנורים והוא מחמם את האוכל באופן כזה שהמרקם שלו משתנה וברוב סוגי האוכל וצורות הבישול אנחנו לא נצליח להגיע לאותה תוצאה טובה כמו התנורים.

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017