מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

עוד על אביזרי ומוצרי פרזול

כל אלו מן הסתם יכולים להשפיע ולפגוע גם באביזרי הפרזול השונים שיש לנו במטבח ופגיעה במוצרי פרזול במטבח שלנו היא פגיעה מאוד לא נעימה , שכן אלו תמיד מתפקדים בפעילות השוטפת במטבח וברגע שאחד מהם ניזוק מעט אנו נרגיש זאת בשימושיות לא תקינה וזאת החל ממגירה שלא נפתחת וארון שחורק בזמן שפותחים אותו וקרוסלה שלא באמת מסתובבת כמו שצריך, וכל זאת בגלל חבורת מוצרי פרזול שאינה איכותית.
 
אז זאת באמת מצד התפקוד הפשוט והבסיסי ביותר של מוצרי פרזול, אבל מה בנוגע לתפקיד העיצובי והכוח העיצובי שיש למוצרי פרזול שלנו במטבח. ובכן לתפקיד זה משמעות גדולה שכן מוצרי פרזול שונים הם בעצם סוג של עדיים על ארונות המטבח שלנו ועל מגירות המטבח שלנו ולאלו, בינות כל ארונות העץ ומרכיבי העץ והפורמייקה השונים , למוצרי פרזול אלו יש מראה אחר, שונה בנוף ועל כן יש להם כל כך הרבה כוח עיצובי.ראשית מוצרי הפרזול הם מן הסתם מברזל, היינו הצבע שלהם הוא צבע מתכת ולרוב מבריקה. מעבר לזאת למוצרי פרזול יש האפשרות להיות מעוטרים ומשולבים סוגים שונים של סגנונות ולכל אלו ולהיותם מפוזרים בכל עברי המטבח השונים, אזי שיש להם הרבה כוח עיצובי ומוצרי פרזול נכונים יכולים ממש ליצוק תוכן עיצובי בתוך המדבר שלנו.
 
הדבר הנוסף והחשוב ביותר שיש לשים אליו לב הוא המחיר של אביזרי הפרזול השונים. ממש כמו שחנויות הסניטריה הם כל כך יפות ונוצצות ויקרות מראה, כך גם המוצרים שהם מוכרים הם יקרים ולא בכדי. ואכן פרזול למטבח זו אחת מן ההוצאות הגבוהות למרבה ההפתעה ויש לקחת זאת בחשבון עת אנו מתחילים בבניית המטבח החדש שלנו שכן לא נרצה למצוא עצמנו בסוף התהליך עם חבורת מוצרי פרזול שאנו לא יכולים מצד אחד לרכוש כי פשוט נגמר לנו התקציב ומצד שני להישאר עם מטבח חף ממוצרי פרזול.

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017