מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

הדרך אל החופש - מדיחי כלים

יותר מעניין מכף, מדיחי כלים הם הרבה יותר ירוקים ממה שאנו חושבים. הם חוסכים לא מעט מים מדיחי כלים. למעשה, מדיח כלים משתמש בפחות משליש המים שבן האדם הממוצע משתמש בהם בשביל לרחוץ את אותה כמות של כלים.

אז ככה מדיחי הכלים הם גם מוסיפים לרמת הפינוק ולאיכות החיים שלנו בבית, ובלא מעט מקרים מדיחי כלים הם גם סוג של משכיני שלום בבית, בעיקר בסביבת המטבח, ומדיחי כלים גם חוסכים לנו זמן וגם חוסכים לנו מים. אז איך אפשר באמת לחיות בלי מדיחי כלים.
 
האמת היא שאפשר ומעבר לכל היתרונות והמעלות שמנינו לעיל אודות מדיחי כלים אנו יכולים גם לדבר על כל אלו הבתים אשר אין להם צורך במדיחי כלים שכן מראש אין שם כמות מספקת של אנשים אשר מצדיקה את הפעלתו של מדיח כלים. ומן הצד השני ישנם כאלו בתים שאולי יש להם עבור מי ומה להצדיק את הנוכחות של מדיחי כלים אצלהם אבל מה לעשות, אין מקום במטבח בשביל מדיחי כלים שכן מדיחי כלים תופסים לא מעט מקום. אלו יכולים לנסות לעבוד עם מדיחי כלים קטנים. כמו ניידים. כאלו שאפשר להניח על השיש והכמות שהם יודעים לקבל של כלים מדיחי כלים אלו, היא כמות קטנה יותר ומתאימה יותר למשפחות קטנות שלא מייצרות כל כך הרבה צלחות וכלי סעודה שיש להכניס אל מדיחי כלים בסוף היום ולנקותם.
 
כל אלו למעשה הם פתרונות שונים של רחיצת כלים ומדיחי כלים אפשר למצוא היום בכל בית ובכל מטבח ואם לא מדיחי כלים אז רק מדיחי כוסות כפי שנהוג במשרדים.
 
אז באמת לפי שמדברים על מדיחי כלים חשוב להבין שלא מדובר במדיחי כלים שכל עניינם הוא פינוק שאפשר לוותר עליו שכן מדיחי כלים עושים עבודה אמיתית ויעילה וחוסכת.

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017