מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

החשיבות שבבחירת כיריים ותנורים

אם נדבר על שיקולים של עיצוב פנים ועיצוב מטבחים אזי שכירייםן חשמליות הן הכיריים המועדפות שכן כיריים חשמליות לא צריכות להיות חלק מתנור ובאופן כללי, הכיריים החשמליות הן יפות יותר תמיד. ראשית כיוון שאלו לא כיריים שעומדות על התנור, כלומר, אין צורך בתנור מתחת שכמובן שהוא לא הדבר הכי יפה במטח שלנו. וחוץ מזה, אם אנחנו צריכים לדבר על הכיריים בהשוואה מבחינת המראה שלהם אז הכיריים של הגז עם כל העיגולים מברזל שמהם יוצאת הלהבה הם בסופו של דבר מסורבלי מראה לעומת הכיריים מחשמל שאינם יותר מאשר פלטת זכוכית מבריקה שמתלהטת והופכת לעיגולי חום אדומים ומאוד אלגנטים ברגע שאנו עובדים עם הכיריים.
 
ואגב, מהבחינה הזו יש גם מי שיטען שכיריים אלו הן הרבה יותר בטיחותיות מאשר הכיריים של הגז, גם בשל זאת וגם בשל התשתית שמצריכות הכיריים מגז. אז אם אנחנו מדברים על מראה, והיום בעלי בתים שמים דגש רב על המראה של המטבח, דגש רב יותר מאשר על השימושיות והעבודה החכמה והיעילה במטבח, אז כל אלו יעדיפו את הכיריים מחשמל והיום, כשרובנו בונים מטבחים שהמראה שלהם הוא בראש סדר העדיפויות, לא פלא שרוב הכיריים הנמכרות הן כיריים מחשמל.
 
לעומת אלו, חשוב תמיד לזכור את התשתית. התשתית של כיריים העובדות עם חמשל היא תשתית הרבה יותר נוחה שכן אין היום בית שאינו מחובר לחמשל, ולעמות החיבור לחשמל, החיבור לגז הוא לא כזה נפוץ וברוב הפעמים שאנו נכנס לדירה שכורה אנו נצטרך לפתוח חשבון אצל חברת החשמל ולדאוג שאלו יספקו לנו חמשל. ואז גם יש לדאוג לחיבור על ידי צינור גז בין הכיריים שלנו לבין צינור הגז.  

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017