מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

סוגים שונים של כיריים

 
שאלה שאפשר לשאול בנוגע לאיזה סוג של כיריים אנו רוצים לעבוד איתם במטבח שלנו כמובן תהיה קשורה לסוג השימוש שאנו עושים בכיריים שלנו. שהרי ישנם טבחים שטוענים שכיריים של גז הם הכיריים העדיפים וזאת בשל האפשרות לוויסות העוצמה של האש שלמעשה היא הרבה יותר בשליטת הטבח שעושה את פעולת הכיריים ולמעשה, בשונה מכיריים חשמליות, בכיריים מגז יותר קל לדייק את עוצמת האש.
 
אבל אפשר גם לחשוב על כיריים מצד התשתיות הנדרשות להם ובהתאם לאלו התשתיות אם זמינות בסביבת הבית שלנו אנו נוכל לדעת לבחור בין כיריים שפועלות באמצעות גז לבין כיריים הפועלים באמצעות חשמל.
 
כלומר, כשאנו עובדים עם כיריים שמופעלים על ידי גז אזי שאנו זקוקים לבלון גז מחוץ לבית עם תשתית מתאימה להתחבר לכיריים שלנו. במקרים כאלו אנו כמובן צריכים לעבוד עם חברת גז שתסספק לנו תמיד את הגז לכיריים שלנו. ולמעשה, ישנןם מצבים מסוימים בהם השיקול הזה של התשתיות בבית הוא זה שיכול להכריע בבחירה שבין כיריים שמופעלים על ידי גז לבין כיריים שמופעלים על ידי חזמל. ישנם בתים בהם אננו דרים רק כשוכרים ועל כן אנו לא רוצים לבנות תשתיות חשות ובמקרים כאלו כיריים שעובדות על חשמל הם האפשרות הנוחה יותר, שכן תשתית של חשמל מצויה בכל בית ולא כך היא עם תשתיות הגז, ואין שום בעיה וקושי לחבר כיריים לחשמל ולהשתמש בהם אי מתי שאנו רוצים מבלי לפתוח חשבון נוסף בחברת הגז ולשלם לעוד גורם בסוף החודש.

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017