מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

מרכז המטבח - תנורים

עבודה גדול אז יש אפשרות שאנו נמצא במטבח שכזה יותר מתנור אחד, לפעמים יש מספר תנורים בגלל כל מיני מניעים דתיים כמו של חלב ובשר ולפעמים פשוט מדובר במשפחה גדולה שתנור אחד לא מספיק להם. כמובן שבמטבחים התעשייתיים אנו מדברים על סוג שונה לגמרי של תנורים שם מדובר בתנורים תעשייתיים ואין מה להעלות את אלו כשאנו מדברים על תנורים למטבח. ובאמת תנורים למטבח מתחלקים לשתי קבוצות עיקריות. הקבוצה הראשונה והמוכרת לנו יותר הם התנורים המשולבים. התנורים המשולבים הם אלו שיודעים לשלב בתוכם גם את חלקי האפייה של התנורים וגם את חלקי הבישול של התנורים, היינו הכיריים של התנורים. אלו מאוד נפוצים בארץ ישראל ולרוב אנו נראה אותם. כמובן שככל שנושא עיצוב מטבחים הולך וגוברת אליו המודעות, אז אנו נראה יותר ויותר תנורים בנויים. כלומר, התנורים מן הקבוצה השנייה של תנורים.
 
תנורים אלו בעצם נבנים בתוך ארונות המטבח ומבחינה עיצובית יותר קל לעבוד איתם שכן הם אינם מגבילים אותנו לגומחה הייעודית של התנורים המשולבים והם משתלבים טוב יותר בנוף ארונות המטבח. ואם מכניסים לכל אלו את העבודה שתנורים אלו מגיעים בכל מיני עיצוביים מאוד מודרניים בקווים מאוד מינימליים כפי המסורת העיצובית של המודרנה, אזי שהתנורים הבנויים הם אלו אשר מעצב פנים שבא לעסוק בעיצוב המטבח שלנו ביחר לעבוד איתם, שכן הם פשוט יותר נוחים ברמה העיצובית. ברמה הפונקציונאלית אפשר למצוא גם יתרון של תנורים בנויים על פני תנורים משולבים שכן תנורים משולבים תמיד יהיו כאלו שבשביל להוציא מהם את התבשיל, או את העוגה, אנו נהיה חייבים להתכופף
 
בעוד שהתנורים הבנויים אלו אפשר למקם אותם בגובה כזה שלא נהיה חייבם להתכופף, וכשאנו מדברים על מטבח פעיל ועל מישהו שעובד שם כל היום אז יש משמעות גדולה מאוד ליתרון זה.  
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017