מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

הצד החזק של יבואני מטבחים

לא מעט מילים נכתבו על יבואני מטבחים ועל התרומה שלהם לכלכלה הישראלית ובסופו של דבר על התרומה שלהם לצרכן הסופי שאכן מוכן לשלם יותר על מטבחים שמביאים יבואני מטבחים שמן הסתם נחשבים ליקרים יותר. ובאמת קשה להבין מאיפה להתחיל לדבר על הנושא הזה. שהרי יבואני מטבחים מן הסתם לא מוסיפים עבודה לנגריות מקומיות או לחברות מטבחים מקומיות אלא שהן רק גורעות מהן עבודה. ומצד שני ישנו החופש לעיסוק בכל אשר אדם יבחר לעשות,, ובהתאם לבקשות הציבור לאותם מטבחים של יבואני מטבחים אנו יכולים להסיק שיש ביקוש למטבחים המיובאים ולא בכדי קמו פה כל מיני יבואני מטבחים שמביאים מטבחים מיוחדים מארצות הגולה.
 
אז באמת מה נפקא מינה מפועלם של יבואני מטבחים ומדוע זה בכלל נצטרך לרכוש המטבח המיובא מיבואני מבטחים ולא נסתפק במוצריהם הטובים של חברות מטבחים ישראליות ושל נגריות בישראל שבהחלט יודעים לבנות מטבחים ראויים לכל דעה. אז באמת יבואני מטבחים מביאים לארץ כל מיני מותגים בעולם המטבחים מותגים של שנים רבות עם היסטוריה מפוארת ובעצם מותג מאוד חזק שעובד ומצליח כבר שנים ארוכות בחול וקנה לו שם של ממש. ובאמת מטבחים אלו מציעים כל מיני יתרונות שלמטבח הישראלי הממוצע. וזאת גם מבחינה של שימושיות המטבח. אבל אם אנו מדברים על עיצוב מטבחים, אז אין  שאלה שיבואני מטבחים מביאים לארץ המון מטבחים מעוצבים בסגנונות שאי אפשר להשיג כאן בארץ ואם כבר אפשר למצוא משהו אז יהיה זה משהו דומה ולא בדיוק הדבר עצמו, לא בדיוק מטבח בסגנון קאנרטי של יצרן איטלקי נחשק. למטבח כזה אין אח ורע בשוק הישראלי, וכאמור, אם יש לו אח ורע אזי שמדובר באיזה חיקוי כלשהו.
 
הכול טוב ויפה אבל מה עם הנגריות הקטנות ועם חברות הרהיטים וחברות מטבחים ישראליות, האם לא עלה בדעתם של פקידינו בממשלה שכל אלו מאוד ניזוקים מכניסתם של מטבחים מחול והרי לא תמיד מדובר רק במטבחים אקסקלוסיביים לעשירון עליון אלא שלפעמים אפשר למצוא גם מטבחים מאוד טובים וזולים יחסית אצל יבואני מטבחים. ואם אנו כבר מגלגלים שאלה זו, אז מדוע לא נשאלה השאלה הרועמת הזו כשנכנסה אקיאה לשוק הישראלי ומן הסתם גררה סגירתן של לא מעט חברות מטבחים וחנויות רהיטים באופן כללי. אז ברור שהממשלה צריכה לפקח על יבואנים והיא עושה כן ובכלל זה נכללים גם יבואני מטבחים שונים. אבל צריך לבדוק שעושים את זה בצורה החכמה, כלומר, בצורה שבה יבואני מטבחים עדיין יכולים לספק לשוק מוצרים שאי אפשר להשיג בשוק וכמובן להעשיר את השוק. והעשרת השוק על ידי יבואני מטבחים היא לא רק בכך שאלו מכניסים לשוק סוגי מטבחים חדשים על ידי הלקוחות שרוכשים מאותם יבואני מטבחים את המטבחים המיוחדים, אלא שכל מטבח חדש כזה יוצר סגנון חדש שמן הסתם בארץ רואים שיש לו ביקוש ובהתאם מתחילים לעצב ולסגנן מטבחים חדשים ומי יודע, אולי יום אחד לא יהיה כלל צורך ביבואני מטבחים.
 
ועוד דבר נוסף: אחרי שהמטבח הגיע, אל תשכחו לתת לו טאץ' וחיים משל עצמו. הרבה אנשים מעדיפים לשלב וילונות במטבח על מנת להפיח בהם קצת אמירה אישית. מטבח הייבוא מגיע כבר קומפלט עם העיצוב וקו החשיבה שלו, ולכן בבחירת הוילון יש לכם מקום קת להשפיע. מומלץ לבחור וילון גלילה למטבח על מנת לספק לו נופח ידידותי למשתמש, ומעוצב בצורה מקורית ויפה גם יחד.
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017