מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

בחירת נגריות מטבחים

נגריות מטבחים צריכות לדעת להתייחס לתכנון נכון של המטבח שלנו והן צריכות לדעת כמובן גם להתייחס לנושא של עיצוב המטבח והן , נגריות מטבחים, בהחלט לא יכולות להרשות לעצמן להתעלם מהסביבה של המטבח בבית ובהתאם לבנות את המטבח הנכון. 

העבודה עם נגריות מטבחים צריכה להתחיל בשאלות שיסבירו לאותן נגריות מטבחים את אופי הפעולה ואופי העבודה שלנו במטבח. כאן יש מקום להעלות את כל הצרכים המיוחדים שלנו במטבח ואת כול אותם ההרגלים המיוחדים שלנו שאנו מעוניינים לממש גם במסגרת המטבח החדש שלנו. אין גבול לחשיבות של שלב זה ונגריות מטבחים שלא יתחקרו אותנו בנוגע ולכל אלו הן לא נגריות מטבחים איתן נרצה לעבוד, שכן מטבח, וזוהי טעות נפוצה מאוד בקרב רוכשים חדשים של מטבחים חדשים, וזאת שהם מייחסים את עיקר החשיבות למראה מטבח ולעיצוב המטבח אבל בעצם הדבר הראשון שיש לדאוג לו כשאנו מדברים על המטבח, שהוא למעשה חדר עבודה, אז הדבר הראשון שיש לדאוג לו הוא שהמטבח יהיה מתוכנן כמו שצריך, אחרת, לא חשוב כמה יפה הוא המטבח שלנו, אם לא יהיה לנו ולבני הבית שחיים איתנו לפעול בו ולעבוד בו, אזי שמדובר בתוצאה סופית גרועה מאוד ואף אחד מאיתנו לא רוצה להגיע למצב כזה.
 
אז באמת כשאנו בוחרים לעבוד עם נגריות מטבחים וזאת בשונה מעבודה עם חברות מטבחים או יבואני מטבחים חשוב מאוד להקפיד על השלב הזה של תכנון המטבח שכן שלב זה הוא מן החשובים ביותר ובעוד אותם קונים מתלהבים בעיקר מעיצבו המטבח אז כמובן שתמיד ישנם בעלי מקצוע שידלגו על שלב תכנון המטבח וחבל שכך. על נקפיד ונבחר את האנשים איתם אנו בוחרים לעבוד ואפשר לבדוק זאת גם על פי השאלות שאלו שואלים אותנו בתחילת התהליך וכדאי לראות שאלו מבינים את החשיבות הגדולה של עניין זה.
 
הנגריות הללו, מלבד היותן ספקיות של ריהוט מטבחים, גם מספקות עוד רהיטים מעוצבים כגון חדרי אמבטיות, ארונות, סלונים, ריהוט משלים לחדרים ועוד. התמקצעות נכונה של הנגריה בעוד תחומים היא חכמה ביותר, שכן הלקוח יכול לקבל עוד רעיונות לעיצוב מהנגריה ולהיעזר בה, כגון דוגמאות ועבודות של הנגריה ולבקש תמונות חדרי אמבטיה מצולמות מתוך העבודות שהנגריה ביצעה, תיעוד של לקוחות שרכשו אצלם ריהוט לבית ועוד, וכך גם לחסוך כסף וגם לרכוש כמה דברים איכותיים מבעלי מקצוע שאתם יכולים לסמוך עליהם.

 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017