מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

מידע אודות תכנון מטבחים

אם נקביל זאת לעולם התפירה והחייטות, אז תכנון מטבחים הוא השלב שבו מודדים את מידות האדם העתיד ללבוש החליפה המדוברת ובעצם זה השלב שבו מטפלים בכל מה שחשוב בשביל שהחליפה לא רק תהיה יפה, אלא גם מאוד נוחה לשימוש. כך גם עם תכנון מטבחים. לא חשוב כמה יפה הוא המטבח שלנו וכמה נוכל להרשים את עצמנו ואת הלקוחות שלנו ובכלל זה להאיר על הבית כולו באמצעות עיצוב מטבח מרנין, אם הוא לא נוח לנו המטבח שלנו, לנו ולבני משפחתנו ולכל מי אשר עלול לעשות בו שימוש תדיר, אזי שלא עסקנו כיאות בנושא תכנון מטבחים וגם הגענו לתוצאה סופית מאוד לא טובה בלשון המעטה. חשוב לזכור, המטבח הוא אינו דירת תצוגה והוא מעבר לכל ובעיקר שטח עבודה, ועל כן החשיבות הגדולה של תכנון מטבחים נכון, כזה אשר מבטיח עבודה יעילה וחכמה במטבח שלנו תוך כדי ניצול מקסימאלי של שטח המטבח שלרוב אינו שטח גדול וניצול מקסימאלי של כל הארונות ומשטחי העבודה וכן הלאה. כמו שמתכננים בתים, חדרים ומשרדים, גם בתחום המטבחים רצוי להיעזר בתכנון קפדני מראש.
 
מהו תכנון מטבחים, תכנון מטבחים טוב הוא כזה שלוקח בחשבון את כל הצרכים המיוחדים שלנו ואת כל ההרגלים שלנו ובהתאם לאלו מרכיב לנו את המטבח על שלל אזוריו וחלקיו השונים בצורה הטובה ביותר עבורנו, כלומר בהתאם לצרכים וההרגלים שלנו ושל בני ביתנו. בתכנון מטבחים נכון מדברים על מיקומים של האזורים הפעילים יותר במטבח, אלו יהיו משטחי עבודה במטבח, המקרר וכמובן הכיורים למטבח שלנו. כל אלו למשל כשעושים תכנון מטבחים יש להתבונן במיקומים של כל אחד מהם ובהתאם לצורת העבודה שלנו למקם כל אחד מהם.  ובקיצור, אין למהר לעצב את המטבח וקודם לכן יש ליתן את הדעת על תכנון מטבחים נכון.
 
עיצוב נכון של המטבח גם כולל את החלונות שלו, לרבות התריסים, הטפטים והוילונות בחלל המטבח. חשוב לדעת כי אחד מהפתרונות הטובים ביותר שיש כיום בשוק הוא תריס ונציאני למטבח אשר משתלב בצורה מושלמת וכמעט קוסמית במטבחים רבים בישראל. עיצוב תריסים ונציאנים הוא לא בעיה כלל, ומדובר בחירה פשוטה של תריסים איכותיים אשר מהווים גם פתרון הצללה מאוד מאוד נוח ושימושי למטבח. כך תוכלו לשלוט ולווסת בצורה חכמה את רמת האור והצל במטבח ולהביא גם עיצוב וגם איכות והכל במוצר אחד - תריס ונציאני.
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017