מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

שימושים ואלמנטים לארונות מטבח

כמו בגדים, אי אפשר לקפל אותם ולכן יכול להיות מתסכל שיהיו ארונות מטבח שלא יאכלסו את כל הסטים של הכלים כמו שצריך, גם אם זה נראה מגוחך כדאי למדוד את הגודל של הצלחות הגדולות שלנו ושל השירים שלנו בסנטימטרים רבועים ולהחליט על הסידור של הכלים בתוך ארונות מטבח שיתאימו להם.

הדבר השלישי הוא הצבע, צבע של ארונות מטבח יכול להיות מאוד משמעותי משלוש סיבות, אחת מהן כדי שיראה יפה והשני הוא שיתאים לשאר חלקי המטבח והשלישי הוא שלא ידהה הצבע אך מצד שני שלא יתלכלך בקלות מדי, כאן צריך לדעת למצוא את האיזון, זה מאוד מתסכל לעבור כל יום על ארונות מטבח שיתלכלכו מדברים שנשפכו או מידיים מלוכלכות שנגעו בהם אך מצד שני זה גם מתסכל לראות איך עם הזמן הצבע דוהה מהם, שתי האופציות אגב, ידרוש מאיתנו גם להשקיע בנקיון ארונות מטבח.

יש אנשים שנוהגים להחליף מטבחים כל תקופה לפי אופנתיות ומודרניות ויש את סוג האנשים שרוכשים מטבחים פעם אחת לכל החיים . יש את המשפצים מטבחים ויש את אלו שלאחר רכישת מטבח לא יגעו יותר בשום פרט נוסף למטבח. מטבחים מסוימים מכילים ארונות עליונים וארונות תחתונים ויש מטבחים עם כמות קטנה של ארונות רק בחלק תחתון או רק בחלק עליון. יש מטבחים שמכילים אביזרי נוי מיוחדים אשר ניתן לייבא אותם מחוץ לארץ. מטבחים סטנדרטיים רבים נמכרים לזוגות צעירים ולדירות שבהם גרים סטודנטים או רווקים ורווקות. יש חנויות גדולות שבהן ניתן להרכיב אביזרים שונים למטבחים כמו חלקים לתלייה של סכום גדול או תלייה של מחבתות, סירים או השלמה של מדפים כדי להניח ספרי בישול ואפיה.
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017