מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

תכנון אי למטבח

כאשר אתם מתכננים אי למטבח עליכם להתחשב בתקציב ובגודל החלל העומד לרשותכם. אי שאינו גדול דיו יכול לאבד את האפקטיביות שלו ורק לסתום את החלל. עבור חללים גדולים במיוחד ניתן לבנות אי למטבח שיש בו המשך המשמש כפינת אוכל, עם כסאות בר או כסאות רגילים.
מעל לאי למטבח  ניתן להוסיף אביזרי פרזול כמו מתלים רב וווים המיועדים לתליית סירים , מחבתות, וכלי מטבח שונים.
אי למטבח למעשה הופך אותו למעין זירה – המטבח הופך לבמה עליה מוצג תהליך עשיית האוכל. יש להתחשב בקונספט הזה מכמה סיבות –  ייתכן כי המטבח הוא חלל פתוח לסלון, ועליו להמשיך את קו העיצוב שלו , משמעות הדבר היא שאי המטבח חייב להישאר נקי ומסודר לאורך כל היום, כיוון שהוא חלק מחלל ייצוגי משותף.
אי למטבח כולל עיצובים מגוונים, פתרונות אחסון מתקדמים ומרהיבים, כיורים מחומרים שונים ובדגמים יוצאי דופן ביופיים, וכיריים מסוגים שונים.
מעל אי למטבח יש לקבוע גופי תאורה אפקטיביים ודקורטיביים. משטח העבודה אמור להיות מואר באופן יעיל וחזק על מנת להקל על תהליך הבישול. קיימים גופי תאורה המתאימים לכל סגנון מטבח, כך שאתם יכולים להיות שקטים.
 סוגי המשטחים עבור אי למטבח גם הם מגוונים- קיימים משטחי שיש בגוונים שונים, משטחי גרניט פורצלן, אבן קיסר, ואף זכוכית.
גם בתחום הכיורים ישנם עיצובים פורצי דרך ומרשימים שיהפכו את המטבח שלכם לחד פעמי ביופיו.
מעבר לך, אי למטבח מהווה פתרון אחסון מצוין. ניתן לתכנן אותו בכל צורה רצויה, לכלול בו מגירות מעוצבות, נישות , מדפים פתוחים ועוד. המשטח העליון הוא בין היתר מקום להנחת קערות פיקות דקורטיביות, עציצים קטנים, פסלונים קטנים וחפצי נוי אחרים.
מידת מינימום מן האי עד לאחד הארונות המצויים בצידי המטבח אמורה להיות כ 120 ס"מ ורצוי אף שיותר מכוון שצריך חלל המאפשר להתכופף ולהוציא חפצים מהארונות התחתונים. התחתונים. בנוסף,  ניתן לארגן יחידות אחסון בצדו אחד של האי, ואולי אף לכלול בתוכן את  מדיח הכלים – רצוי כמובן שהמדיח לא יפנה לכיוון הסלון. במידה שהחלטתם ליצור מהאי גם פינת ישיבה, הרי שתזדקקו לכיסאות מתאימים- ניתן כמובן לרכוש כסאות בר גבוהים, אך למי שהדבר לא נוח, ניתן להוסיף לאי משטח מונמך משיש שהמיועד לארוחות שאליו ניתן להתאים כסאות בגבהים סטנדרטיים.

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017