מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

חסכו זמן עם מדיחי כלים

מדיחי כלים יכולים לבוא במגוון גדלים וצורות ולהיות מתואמים אישית לצרכים של האנשים (מספר נפשות, למשל, שצריך לנקות לה את הכלים) ולצרכי המקום ( מדיחי כלים צרים שמותאמים לבתים עם מעט מקום אחסון). מדיחי כלים באים ליצור נוחות, וכאלה הם- מותרות. מדיחי כלים חוסכים זמן ואנרגיה פיזית (אבל משתמשים באנרגיה חשמלית במקום) ואפילו עשויים לחסוך במים שאחרת היו מתבזבזים מהברז הפתוח (שגם לזה יש תחליפים כמו שטיפה אנגלית בפיילות) בין אם אתם לא אוהבים לשטוף כלים או שאתם חושבים שאין לכם מספיק זמן להקדיש לזה (או מספיק רצון), מדיחי כלים עשויים להיות פתרון טוב בשבילכם, וללוות אתכם במשך שנים. 

ישנם מטבחים רבים בישראל שלא מחזיקים מדיחי כלים - וזאת משום סיבות שונות, כגון: מחירים גבוהים של מדיחי כלים שמונעים מהם לרכוש מדיחי כלים חדשים, מטעמי חסכון במים, או פשוט משום שאין להם במבטח מספיק כלים שמצדיקים את קיומו של מדיח כלים בבית. למרות כל הסיבות האלו - אותם אנשים עדיין רוחצים את הכלים במים וסבון - ומבזבזים זמן יקר שהיה יכול להיחסך מהם לביצוע מטלות אחרות. שטיפת כלים היא אינה מלאכה שכיף לנו לבצע, ואותה ניתן למנוע בקלות באמצעות רכישת מדיח כלים חדשני לבית.

אז איך בוחרים מדיח כלים בלי להישאר עם "חור בכיס"? ובכן, העניין די פשוט - מחפשים באינטרנט השוואת מחירים של מדיחי כלים, מחפשים מבצעים והנחות, ולא מתפתים לא המרבה במחיר - חשוב מאוד לערוך סקר שוק מדיוק שכולל את כל היצרנים וכל המשווקים, וכך לבחור את מדיח הכלים שמתאים לכם. בהצלחה! 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017