מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

קניית מדיחי כלים - כבר לא מותרות

של ניקוי הכלים- הם עושים את זה בד"כ בצורה יותר טובה (ע"י שימוש בקיטור וחום) וחוסכים את העבודה שאחרת היה צריך לעשות אותה בן-אדם.

מדיחי כלים באים בגדלים שונים, בהספקים שונים ובצורות שונות של הפעלה, אבל לכולם מכנה משותף- כולם שוטפים כלים. בבית שהכלים אף-פעם לא נגמרים בו (ובינינו באף-בית הכלים לא נגמרים) מדיחי כלים באים לעזרת הנפשות ועושים עבודה טובה בניקוי.

כך שזה לא משנה אם אתה רוצה מדיחי כלים בגלל שאין לך מספיק זמן לנקות את הכלים בעצמך או שאתה פשוט לא אוהב לשטוף כלים (או שאתה סתם עצלן ולא אוהב לעבוד יותר מדי וקשה מדי), מדיחי כלים זה פתרון טוב בשבילך, וגם יכול להיות מותאם אישית בשבילך (כמו מדיחי כלים צרים, במקרה שאין לך הרבה מקום להכניס אחד לבית).

אז מה חשוב לדעת לפני שרוכשים מדיח כלים חדש לבית?

מדיחי כלים מגיעים בכל מיני גדלים - חשוב להתאים את הגודל המתאים למטבח שלכם. מוטב שתערכו מדידות קפדניות על מנת לדעת את האורך והרוחב המדוייקים של מדיח הכלים העתידי שלכם, ועל פי המדידות האלו לרכוש את מדיח הכלים.

לא כל פירמה המייצרת מדיחי כלים היא הפירמה הטובה עבורכם - ישנן פירמות טובות יותר וטובות פחות בתחום ייצור מדיחי כלים. חשוב שתערכו סקר שוק מקיף לפני שאתם רוכשים מדיח כלים חדש לביתכם, בדקו את כל הפירמות, החברות והמשווקים, קראו ביקורות על איכות כל חברה וחברה, כך שתוכלו להשיג את המוצר הטוב ביותר עבורכם.

אפשר לרכוש מדיח כלים במחירים סבירים - רובנו חושבים כי מדיחי כלים הם עניין יקר מאוד, אך לא כך הדבר במציאות. היום ניתן לרכוש מדיחי כלים במחירים שפויים יחסית ממה שהיה בעבר - הכל עניין של טיימינג וסקר שוק ממוקד. מומלץ לערוך סקר שוק מקיף של כל החברות כולל המחירים המוצעים, ולעתים שווה לחכות למבצעים והנחות - בדרך כלל בסוף שנה ישנם מחירים מיוחדים למוצרי חשמל, מומלץ לחפש מחירים מיוחדים באותה התקופה.

  

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017