מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

מאז ועד היום תנורים

בנוסף גם בזבוז גבוה של חשמל. לבסוף אחרונים אך בהחלט מכובדים הם תנורים הידועים לכולנו כמפזרי החום , הם גם כן מחממים חדרים קטנים תלוי בגודלם אך הם בטיחותיים מאד ונוחים וקלים לשימוש ולהעברה מחדר לחדר שזה יתרון עצום בעיקר כאשר אנחנו יוצאים מהמקלחת בחורף גם שלא כמו תנורים חשמליים אין להם בעיה להידלק ולחמם את האזור יחסית מהר.


חברת החשמל לרוב ממליצה להשתמש במזגן ולא תנורים בחורף ומי לא מכיר את הכלל כי יש להקפיד על 25 מעלות בכדי לחסוך בחשמל.. אז מזגן זה מעולה לחימום הבית בעיקר כאשר אין אנחנו מדברים על חימום של חדר קטן אחד אבל יחד עם זאת כאשר מדובר בחדרים יחידים וקטנים יש לחשוב פעמיים האם אכן המזגן לא מבזבז לנו חשמל . אני ממליצה על תנורים לחימום הבית אך יש להשתמש בהם בחכמה.
 

אז מהם היתרונות של תנורים היום מעל תנורים בעבר?

עיצוב - תנורים כיום מגיעים במגוון עיצובים וסגנונות. יצרני תנורים בינלאומיים יודעים כי הצרכן רוצה ליצור הרמוניה עיצובית במטבח, ולכן מייצר מגוון רחב של תנורים בעיצובים המתאימים לכל סוגי המטבחים הקיימים היום - מטבחים כפריים, קלאסיים, מודרנים, הייטקיסטים ועוד.

עמידות - עם הטכנולוגיה של היום התנורים מחזיקים הרבה יותר זמן ונשארים איתנו לאורך שנים.

פונקציות אפיה - תנורים כיום מכילים מגוון של פונקציות להנאת המשתמש, לדוגמא טיימר הסופר כמה דקות נאפת העוגה בתנור, התנור יצלצל, ממש כמו שעון מעורר, כאשר הזמן אותו הקצבתם לאפיית העוגה הסתיים. מלבד פונקציה זו, קיימות עוד פונקציות שונות.

 גודל - אם בעבר על מנת לחמם אוכל הייתם צריכים לרכוש תנור גדול ומגושם, היום תנור קטן יכול לספק את כל הצרכים שלכם. תנורים קטנים מספקים חום לאפייה זריזה ואיכותית, ולא צריך "להתקע" עם תנורים גדולים מדי שלא מתיישבים טוב במטבח שלנו.

 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017