מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

כיצד ניבחר חברות מטבחים

זאת משום הפחד לאי התאמה של עיצוב המטבח לעיצוב הכללי של הבית - אנשים רבים מעוניינים לבצע עיצוב מטבחים שיהיה בהתאם לעיצוב הביתי שלהם. המשמעות היא, שאותם אנשים אינם רוצים שמטבח הבית יהיה מעוצב בצורה שונה משמעותית ממראה שאר הבית. הכוונה היא, שהם אינם רוצים שהמטבח יהיה מעוצב בצורה עשירה ויוקרתית, בעוד הסלון נראה מיושן ולא מודרני.

כדי לעצב את המטבח בהתאם לעיצוב הביתי, מומלץ מאוד לבקר בכמה שיותר בתים, ולהתייעץ עם יועצים של חברות מטבחים מובילות. נסו לקבוע עם חברים שאתם אוהבים את עיצוב הבית או המטבח שלהם. נסו לראות כיצד הם התאימו את עניין עיצוב המטבח שלהם לשאר הבית. עיינו בקטלוגים של עיצוב הבית ועיצוב מטבחים, ומצאו קווי עיצוב דומים של המטבח ושאר חלקי הבית. אם מדובר בעיצוב שאתם אוהבים, הרי יש לכך סיבה כלשהי.

שתפו את חברת המטבחים עמה אתם עובדים אודות מה שאהבתם יותר ומה שאהבתם פחות באותו עיצוב מטבחים שראיתם בבתים של אחרים. הסבירו באופן מפורט לכל בעל חברות מטבחים אשר תפנו אליו מה בדיוק ברצונכם להשיג במטבח. אל תסתפקו במשפטים כמו "אני אוהב יותר" וכן הלאה, אלא התחילו משפטים כמו "האווירה גרמה לי להרגיש כך וכך, והסיבה לכך היא כנראה החלון שבמטבח". כך תוכלו לשים את האצבע על מה שהופך את התחום של עיצוב מטבחים לכל כך מעניין.

 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017