מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

כיצד ניבחר נגריות מטבחים?

נכון שבמגזינים ובתוכניות עיצוב תמיד מראים לנו מטבחים גדולים, מרהיבים ביופיים, עם משטחי עבודה נוחים, שפע של מקומות אחסון, חלל ותאורה נכונה לבישול. אבל אל תשכחו שמליוני אנשים בעולם חיים בדירות קטנות עם מטבחים קטנים והם מצליחים להסתדר לא רע יחסית ואפילו לא רע בכלל. הקונספט שיודעים נגריות מטבחים רבות הוא להבין שאותם מטבחים גדולים הם פריווילגיה ולא חובה. ניתן לבשל, לטגן ולאפות הכול - ללא יוצא מן הכלל - גם במטבח קטן. הכל עניין של סדר ותכנון.

עבור נגריות מטבחים בארץ, מטבחים קטנים הם לא מושג חדש ליצרני מטבחים בעולם. כבר מזמן החלו נגריות מטבחים לייצר פתרונות עבור דירות קטנות עם דגש על פיתרונות קומפקטיים ומודלריים כך שיתאימו לצרכים ייחודיים. ברשתות המובילות לריהוט ביתי ניתן למצוא כיום יותר מבעבר פיתרונות לדירות קטנות ובפרט מטבחים קטנים: שידות עבודה ניידות (על גלגלים) ומתקפלות, משטחי עבודה שניתן לפרקם ולהרכיבם בעת הצורך (כולם קלים לפירוק ונוחים לאחסון).

כמוו כן, מטבחים קומפקטיים שמתוכננים על ידי נגריות מטבחים בארץ מנוצלים עד המילימטר האחרון עם פיתרונות של תליית כלי עבודה למטבח וכלי מטבח שונים באמצעות מוט ניירוסטה מתחת לארונות העליוניים וכן כל ארון מציע שפע של פיתרונות אחסון (מגירות נשלפות וכו'). ישנם כסאות מטבחים אשר ניתן לקפל אותם בקלות וכן פיתרון מצוין לחללים קטנים הוא הבר (המהווה פיתרון לשולחן עבודה ושולחן אוכל) עם כסאות בר עגולים וצרים אשר עומדים תחתיו וכמעט שלו תופסים מקום. כך שניתן להחליף פינות אוכל מגושמות (עם שולחן אוכל וכיסאות) ביחידת בר קומפקטית.

 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017