מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

כיצד נהפוך את בחירת נגריות המטבחים לקלה יותר? 

הנה כמה סיבות טובות לפנות אל נגריות מטבחים איכותיות ולבקש מהם מטבחים שקופים.

מטבחים שקופים - בגלל היופי:

מטבחים שקופים הם אסתטיים ללא ספק. יש כאלה שאוהבים אדום ויש כאלה ששונאים שחור אבל אף אחד לא שונה זכוכית. זכוכית שקופה או חלבית (כיום הזכוכיות הלבנות הן בשיא הביקוש) הן חומר אהוב על הציבור הישראלי. זכוכית, כאשר היא נקיה, תמיד נראית חדשה ויפה. יש משהו חדש וחדשני בזכוכית והיא פיתרון מצוין למקרים של מטבחים קטנים וצרים. נגריות מטבחים יכולות לייצר עבורכם מבחר אדיר של אפשרויות עם מטבחים שקופים מסוגננים ויפים.

מטבחים שקופים - קחו בחשבון קשיי תחזוקה:

אז כפי שציינו בסעיף הקודם, מטבחים שקופים נראים יפה כל עוד הזכוכית נקיה. אז לפני שאתם קופצים לרשת רהיטים להזמין ארונות מטבח מזכוכית, תחשבו טוב טוב האם יש לכם את הזמן והסבלנות לשמור על סדר וניקיון. זכוכית היא שקופה ומי שלא שומר על ארונות מטבח מסודרים ובכלל על מטבחים מצוחצחים יסבול ממראה מוזנח. זה הזמן להיות כנים עם עצמכם, האם אתם מסוגלים לעמוד במשימה של לשמור על סדר וניקיון ברמה היום יומית? נגריות מטבחים יכולות להציע לכם ייצור בחומרים איכותיים שלא סופגים אליהם לכלוכים מיותרים, ולא מצריכים ניקוי שוטף ומאסיבי בכל פעם שמבשלים במטבחץ

מטבחים שקופים - קחו בחשבון תאונות עבודה במטבח:

זכוכית נוטה להשבר וכל ילד קטן יודע את זה. העניין הוא שלא כל מבוגר חושב על זה לפני שהוא מזמין ארונות מטבח מזכוכית. בבתים בהם מתרוצצים ילדים קטנים ותאונות מתרחשות על בסיס יומי או שעתי - כדאי לחשוב פעמיים ולשקול מטבח מחומרים עמידים יותר מזכוכית. לתשומת לבכם. פנו אל נגריות מטבחים מקצועיות בשביל לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר!

 ריהוט ואבזור המטבח, אבל לא רק!

ישנן שפע של נגריות המתמחות בייצור ועיצוב של פריטי ריהוט מגוונים, החל מסוגי ארונות שונים כגון ארונות הזזה מעוצבים, קיר ואמבט, מזנונים שונים מגבס או תלויים, ספות ומערכות ישיבה ועוד. נגריה המאפשרת לכם שפע של פתרונות ריהוט היא הנגריה האולטימאטיבית עבורכם. היא פשוטה, נוחה ומביאה לכם שפע של פתרונות ריהוט לא רק למטבח.

 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017