מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

בחירת מטבחים מעץ

מטבחים מעץ משרים אווירה טובה בבית, גם קל לנקות אותם, בדרך כלל סעיף הניקיון והקלות שלו לא נכנסים בכל מטבח. מטבחים מעץ קל לעבוד איתם, ומעבר ליפים הם גם נוחים לשימוש. עץ לא כמו זכוכית נשבר, או כמו מתכת הוא שונה ובעל כל תכונות שקיימות לעץ. בדרל כלל מטבחים מעץ ישתלבו טוב עם משטח משיש במטבח, שיש מתאים לעץ או לארונות מטבח מעץ, הם ביחד יוצרים שילוב יפה. מטבחים מעץ נמכריןם בהמון מקומות אנו צריכים לבחור את סוג העץ ממנו נעשה המטבח. 

אז מה אנו כל כך אוהבים במטבחים מעץ?

מטבחים מעץ יוצרים אווירה מיוחדת ושונה ממה שאנו מכירים. צבעי העץ על כל גווניו - חום כהה וחום בהיר, אפוקסי ומייפל ועוד - הם צבעים המשרים אווירה נעימה במטבח. אווירה זו גם מכונה אווירה כפרית המחזירה אותנו לתקופה בה אנשים היו בונים את המטבחים שלהם מעץ בלבד, בעיקר בכפרים, לפני שאנשים עברו לצורת התיישבות עירונית. זוהי תחושה שרק העץ יכול לשדר ולא שום חומר אחר, ולכן מטבחים מעץ נחשבים למטבחים כה מיוחדים. 

בנוסף, מטבחים מעץ חביבים עלינו מכיוון שהם מטבחים עמידים מאוד - במיוחד אם מדובר במטבחים מעץ מלא. היום יש מבחר יצרניות וחברות המתמחות בייצור מטבחים מעץ מלא. מטבחים אלו הם מטבחים מאובזרים מ-א ועד ת עם כל הריהוט המתאים למטבח - וכולו מעץ מלא: אי למטבח, פינת אוכל, שולחנות וכסאות, ארונות מטבח וכן מגירות למטבח - כל הריהוט מעץ מלא מבטיח לנו מטבח עמיד אשר משרת אותנו נאמנה לאורך שנים.

 

 

 

 

 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017