מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

מעלות וחסרונות של מטבחים בצבע שמנת

 

מטבחים בצבע שמנת לא מתאימים לכולם. מי שחושב שצבע בהיר וניאטרלי כמו שמנת מתאים לכולם אולי צודק בהיבט של טעם אישי וסגנו ועיצובי הרי לא הרבה אנשים אוהבים ירוק או טורקיז אבל מי לא אוהב שמנת? ובכל זאת, כאשר מדברים על מטבחים בצבע שמנת הם לא מתאימים לכולם כי הם מגבילים. מטבחים בהירים ובפרט מטבחים בצבע שמנת הם נקיים, אסתטיים ומבריקים אולם כמה שזה יפה זה גם מגביל במיוחד. על גבי מטבחים בצבע שמנת כל טיפת מיץ או פירור עוגיה ואפילו מגבת שלא מקופת למשעי - נראים בבירור וזה יוצר ניגוד מוחלט ללובן הנקי והמסודר. משפחות צעירות עם ילדים קטנים ואנשים מבוגרים שפשוט לא רוצים להשתעבד למלאכת הניקיון ולדאוג למראה נקי על בסיס יומי - לא מומלץ להם לבחור מטבחים בצבע שמנת אלא דווקא מטבחים קהים ואף מטבחים מעץ מלא כדי שיטשטש פגמים.

מטבחים בצבע שמנת הם פיתרון מצוין לבתים ובעיקר לדירות קטנות בהן המטבח קטן או צר במיוחד. שמנת הוא צבע בהיר, טבעי ונקי אשר יוצר תחושה של אור יום, של מרווח, של פתיחות ושל מרחב! אם יש צבע שפותח קירות ומגדיל חללים זה שמנת ולכן מטבחים קטנים וצפופים יראו יפה יותר, גדול יותר וחדש יותרעם הם יהיו בצבעי השמנת.

מטבחים בצבע שמנת הם כמובן בחירתם של מעצבי פנים רבים כי השמנת עשתה קאמבק רציני לעולם העיצוב. אחרי הטרנדים הלוהטים של הבורדו, הכחול ואפילו השחור - יש חזרהלצבעים השקטים, הנקיים והניאטרליים. המיתון הכלכלי לימד אנשים להיות יותר צנועים ויותר פרקטיים.אנשים יודעים שמטבח בצבע טורקיז ימאס תוך שלוש שנים ויהיה צורך להחליפו ואילו מטבחים בצבע שמנת לא יצאו מהאופנה ואפשר יהיה להנות מהם במשך עשור ואפילו שני עשורים שלמים בתנאי כמובן שהולכים על מטבחים בצבע שמנת באיכות גבוהה.

אבל לפני שמדברים על שני עשורים מהחיים שלכם ולפני שמדברים על ילדים ועל השתעבדות לניקיון - מטבחים בצבע שמנתהם בדיוק עבור מי שאוהב את הצבע יותר מכל גוון אחר ויודע להאריך אותו כי הוא עוד לבלות שעות על גבי שעות במטבח מוקף בצבע הזה.

 

 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017