מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

הכל על עיצוב מטבחים

אם אתם רוצים עזרה בפרוייקט עיצוב מטבחים בבית שלכם אתם בהחלט יכולים לשכור לצורך המשימה את שירותיהם של מעצב פנים או מעצבת פנים. חשוב מאוד להבהיר להם מראש את החזון שלכם לאופן בו המטבח ייראה ואת הצרכים המיוחדים שלכם כאשר אתם עובדים במטבח. כמו כן, חשוב מראש להבהיר את התקציב אשר עומד ברשותכם לעיצוב המטבח. עיצוב מטבחים הוא למעשה דבר אשר יכול לגזול סכומי כסף אדירים. לכן, לפני התחלת הפרוייקט כדאי מאוד לקבוע רף לתקציב שלכם אותו אתם מוכנים להוציא על עיצוב מטבחים.

עיצוב מטבחים הוא דבר אשר יכול להכניס חיים חדשים ואנרגיה חדשה אל תוך המטבח שלכם. אם אתם מחפשים דרך לרענן את המראה של הבית או דרך אשר באמצעותה תוכלו להפוך את המטבח שלכם למקום נעים יותר ומעוצב יותר עיצוב מטבחים בהחלט יכול להיות התשובה עבורכם. עיצוב מטבחים יכול לכלול הכנסת אלמנטים בודדים לתוך המטבח, למשל, הכנסת חיפויי קירות או החלפה של דלת הפנים במטבח ועיצוב מטבחים יכול להיות פרוייקט שיפוצים מהפכני אשר ישנה את כל המראה של המטבח הביתי שלכם. כמובן שהמחיר של שיפוץ כללי של המטבח שונה לחלוטין מהמחיר של החלפת הרצפות בלבד. כך שיש לקחת בחשבון את גודל השינוי שרוצים לעשות לפני שמתחילים בתהליך עצמו של עיצוב מטבחים.

עיצוב מקורי למטבח באמצעות קירות מתוחים

חשבתם פעם "לצאת מהקופסא" ולתת טאץ' אישי למרחב המטבח באמצעות שירותי עיצוב תקרות מתוחות מגבס? ובכן, הגיע הזמן שתחשבו על עיצוב מטבח שלא מערב רק אדריכלים ומעצבי מטבחים, אלא תפנימו שעיצוב מרחב המטבח מתבטא גם בפרטים הקטנים (והממש לא יקרים!) שיכולים לשדרג פלאים את המטבח שלכם! אז מהן התקרות האלו ואיך הן מעצבות את המטבח שלנו? המשיכו לקרוא וגלו בעצמכם!

תקרות נמתחות מיוצרות מיריעות גבס, משתלבות בתקרה של המטבח, ויוצרות נישה אישית בחלל המטבח. הן יכולות לבוא בהקשר של הנמכת התקרה על מנת לתת למטבח אווירה יותר אינטימית, או כתוצאה מאילוצים של מקום ומרחב. במקביל, הן משמשות כבידוד אולטימטיבי לרטיבות ולחות, אינן מצריכות מכם תחזוק כלשהו, ומבטיחות לכם 100 אחוז של עיצוב התאמה אישית. תקרות בריסול למטבח, לדוגמא, נחשבות לתקרות מאוד פופולאריות במטבח. בריסול נחשבת ליצרנית בינלאומית ואיכותית מאוד בכל הקשור לעיצוב תקרות במטבח. חברת ארטזון ראשון לציון מייצרת בדיוק תקרות מסוג זה ואתם מוזמנים להתרשם מהקולקציות המיוחדות שלה למטבח עם תקרות בריסול מעוצבות.

 

 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017