מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

יופי לנו - מטבחים מעוצבים

 
· חברות גדולות מתמחות בעיצוב סטנדרט אחיד של מטבחים בייצור המוני. הדבר יכול להוזיל מאוד את הקנייה, מבלי להתפשר על רמת העיצוב של המטבח.
 
· לעומת זאת, נגרים וחברות המתמחות במטבחים מעוצבים בהתאמה אישית יבנו עבורכם מטבח חלומי בהתאם לחזון שלכם. הם יספקו עיצוב אישי התאם להעדפות שלכם בנושאים רבים: הדרך בה אתם אוהבים לבשל ולארח, גודל המטבח הפרטי שלכם ומסגרת התקציב שלכם.
 
· מטבחים מעוצבים מציעים שימוש במגוון רחב של חומרים, אשר להם יתרונות רבים וגם חסרונות. הקפידו לבדוק מה חשוב לכם יותר במהלך תפעול המטבח ביומיום.
 
· למרות אופנות וטרנדים מתחלפים בעיצוב ישנם עקרונות שלעולם נכונים: העדיפו שיש כהה בעל רמת צפיפות גבוהה של החומר, כדי למנוע כתמים וסדקים. צבעו את קירות המטבח בגוונים בהירים לתוספת אור שהכרחית מאוד בעבודה עם כלים חדים. בחרו ברצפה שאינה מחליקה ובגוונים כהים יותר מקרמיקה ולא פרקט שזקוקים לניקיון בתדירות נמוכה יותר.
 
· הקפידו על קירבה של שלושת המוקדים המרכזיים במטבח מעוצב לנוחות מרבית: על המקרר להיות קרוב למשטח העבודה והכיריים.
 
· מטבחים מעוצבים מספקים פתרונות אחסון רבים שהינם קריטיים לעבודה במטבח, ולכן הרבו במספר המגירות, המדפים והארונות ככל האפשר. צפו בתמונות מטבחים מעוצבים.
כאשר בוחרים מטבח מעוצב חשוב מאוד לשים לב לכך שהעיצוב של המטבח יישתלב עם העיצוב או עם המראה הכללי של שאר הבית ולא ייראה "תלוש" או לא קשור. במקרים רבים אין מחיצה בין פינת האוכל לבין המטבח ואז צריך לשים לב כי פינת האוכל והמטבח אכן משתלבים יחד מבחינת המראה שלהם. הרי דמיינו לכם מטבח שמעוצב בסגנון מודרני מאוד לייד פינת אוכל אשר מעוצבת בסגנון כפרי ופשוט – שני הסגנונות לרוב אינם משתלבים יחדיו ולכן גם אם מטבחים מעוצבים יפים מאוד בפני עצמם צריך תמיד לזכור להתאים אותם לעיצוב הכולל של הבית, ובפרט לעיצוב של פינת האוכל אם אין ביניהם מחיצה שמפרידה בין החללים.
 
מטבחים מעוצבים יכולים להפוך את הבית ליפה יותר, וממש יכולים לשדרג את המראה הכללי של הבית כולו. עם זאת, כאשר מתקינים בבית מטבחים מעוצבים הם חייבים להראות כחלק בלתי נפרד מהבית. אם המטבחים לא יתאימו למראה הכללי של הבית, לא משנה כמה הם יפים וכמה הם מעוצבים, הם אפילו יכולים לפגום במראה העיצוב הכללי. לכן, כאשר קונים מטבחים מעוצבים חשוב מאוד לשים לב לא רק לדרך שבה המטבח עומד בפני עצמו אלא גם לדרך שבו הוא יכול להשתלב עם המראה הכללי של הבית. אם אתם רוצים ליצור לעצמכם בית מעוצב ויפה זהו דבר שחשוב מאוד לא לוותר עליו ולקחת אותו בחשבון. מבין הרהיטים שאסור לוותר עליהם - כסאות מנהלים, שולחנות וארונות, רהיטים לחדרי העבודה שלכם ועוד.
 
מטבחים מעוצבים צריכים לשלב יחד בצורה היפה והמעוצבת ביותר את כל האלמנטים אשר מרכיבים מטבח. לעתים גם אלמנטים שהם לא כל כך יפים בפני עצמם יכולים להראות פשוט נפלא כאשר הם נמצאים בסביבה שמתאימה להם ומחמיאה להם. למשל, ארונות מטבח מסויימים יכולים להראות בינוניים או לא כל כך יפים אך בשילוב עם אריחים מסויימים של חיפוי קירות במטבח הדבר יכול לשפר לאין שיעור את המראה של המטבח כולו. כך שאם אתם מעצבים מטבח בכוחות עצמכם יש לשים לב גם לאופן בו אריחים לחיפויי קירות, הריצוף, הוילונות, החלונות, ארונות המטבח, מכשירי החשמל וכן הלאה משתלבים זה עם זה. כך ניתן ליצור מטבחים מעוצבים.
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017