מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

מטבחים של המאה ה21 - המטבחים המודרניים 

הצבעים הבולטים ביותר שנוכל למצוא במטבחי המאה ה-21 הנם לבן,שחור והרבה צבעים מטאליים. רוב המרצפות שנראה במטבח כזה יהיו לרוב מרצפות פורצלן והשיש יהיה ככל הנראה גרניט. החומרים הבולטים ביותר בסצנת המטבחים הללו, הן נירוסטה ,זכוכית, אלומיניום, ניקל ואולי פה ושם גם עץ מבריק עם לקה. כמו כן, נוכל למצוא את ה"אי" , שהוא משטח העבודה והאחסון במטבח, מומלץ מאוד שיהיה עמיד נגד שריטות ומומלץ לשמור עליו מבריק ומנצנץ. כמו כן, ברוב המטבחים המודרניים יהיו גופי תאורה יפים תלויים לנו מהתקרה.
 
אז אמרנו שאפשר להתפרע לא? בהחלט כן! היופי במטבח מודרני הוא שילוב של צבעים, נכון, את הצבעים שכבר דיברנו עליהם עדיין תמצאו, אבל לא מעט אנשים מוסיפים גם צבעים יותר עליזים בגוונים אדום וחום בהיר (מוקה אם תרצו). ונחשו מה?המטבח המודרני לא חייב להיות גדול! אבל הוא כן צריך להיות מדויק ומתאים לצרכים שלכם, כי היופי הוא שגם אם הוא לא עצום הוא עדיין נותן תחושה של "ספייס".
 
המטבח המודרני מותאם לאנשים שמחפשים את המראה ההיי-טקי. המטבח המודרני מאופיין בכך שכל סנטימטר חשוב!. לכל דבר יש את המקום שלו.מדיח הכלים,המקרר וקולט האדים הם לא עוד סתם מכשירים חשמליים בבית, כל דבר הוא חלק מהעיצוב. כנראה שלא תראו בסגנון מטבח זה יותר מדי פרזולים או ידיות, למה? כי מילת הקסם היא "מינימליסטיות" כמה שפחות יותר טוב. הצבעים השולטים הם לרוב: לבן,שחור וצבעים מטאליים, והחומרים שבהם משתמשים לרוב הם: נירוסטה,זכוכית,ניקל,אלומיניום ולפעמים עץ עם לקה. החלל שבו נמצא המטבח לא חייב להיות גדול, אבל בזכות הדיוק וההקפדה, תתקבל תחושת ה"ספייס". 
 
מה חשוב לתכנן לפני שמעצבים את המטבח?-
 
1.מספר הנפשות בבית,כמה אנשים יוכלו להיכנס לתוך המטבח?
 
2.לחשוב איפה ממקמים את המכשירים החשמליים כדי לקבוע נק' חשמל.
 
3.עמידות-במטבח כפרי-שהעץ לא יתעקם אחרי מספר שנים. במטבח מודרני-משטחים חסינים משריטות
 
4.לבדוק היטב את גודל החלל
 
5.תקציב, כמה תרצו להשקיע?
 
 כמובן שאלו 2 קטגוריות נפוצות בסופו של דבר רעיונות נוספים ניתן לקבל ממעצבי פנים ואדריכלים, כדי שיתאימו את המטבח לצרכי הבית.
 
מעוניינים לרכוש מטבחים מודרניים? חושבים לשדרג את המטבח הישן שלכם למטבח חדש, מפואר ונוח לעבודה יומיומית? במאמר זה תלמדו כיצד יש לעשות זאת בצורה מושכלת. המאמר מכיל מדריך מלא אשר יסייע לכם בהליך רכישת מטבחים מודרניים ביעילות ובקלות, תוך נגיעה בנושאי איתור, רכישה והתקנה. חשוב לעקוב מקרוב אחר ההליך על מנת שגם המטבח שלכם יהיה סיפור הצלחה, בדומה לסיפורם של מאות לקוחות מרוצים:

התעניינו במטבחים מודרניים באופן ראשוני

ההתעניינות תבוצע באמצעות רשת האינטרנט: יש לסור למנוע חיפוש ברשת האינטרנט ולחפש מטבחים מודרניים. חשוב לרשום כמה שיותר תוצאות חיפוש הכוללות שמות חברות שיווק מטבחים מודרניים, מספרי הטלפון להזמנות, ותמונות של מטבחים מודרניים. חשוב לרשום כמה שיותר רשומות על מנת להבטיח לעצמכם ניסיון רב בתחום המטבחים המודרניים כבר בשלב הראשוני של הליך החיפושים.

התעניינו בקרב מכרים שונים אשר רכשו מטבחים מודרניים

חשוב לשאול אותם מדוע החליטו לשדרג את המטבח, מדוע בחרו בדגם בו הם בחרו, ומה היה מחיר סגירת העסקה. כמו כן, חשוב לשאול אותם מיהו הספק ממנו הם רכשו מטבחים מודרניים, ולרשום את פרטיו: שמו וטלפון ההזמנות במוקד. גם כאשר אתם מתייעצים עם חבריכם ומכריכם, חשוב להכין רשימה גדולה ככל הניתן להגדלת מרחב המדגם שלכם שהחל להיבנות בשלב הקודם.

התעניינו בפורומים העוסקים בשיתוף מידע מקוון

מטרת שלב זה היא לאפשר לכם לחפש מידע אודות מטבחים מודרניים מפי לקוחות אשר רכשו מטבחים אלה זה מכבר. מבלי לפגוש את הלקוחות במציאות, תוכלו לקרוא חומרים כתובים שלהם שהם מעלים לפורומים, בהם תוכלו לקרוא על טיב המטבחים השונים, וכך – להישאר רק עם מטבחים מודרניים מוצלחים שהתירו אחריהם לקוחות מרוצים רבים.

התעניינו בחומר כתוב אודות מטבחים מודרניים

חשוב לעיין בחומר כתוב אודות מטבחים מודרניים, חומר שיעסוק בהתקנת מטבחים מודרניים, תחזוקתם, ושימורם כך שיחזיקו מעמד כמטבחים בעלי מראה חדש ונוצץ לזמן רב. חשוב להתעניין בספרות כתובה בהיקף גדול הן בחומרים מודפסים והן באינטרנט על מנת לקרוא על גישות שונות של הסתכלות על מטבחים מודרניים על מנת שתוכלו לגבש לעצמכם דעה עצמאית ולפעול לפיה.

לתחילת ההתעניינות ברכישה עצמה יש לשלוח מייל או לשוחח טלפונית עם מוקד ההזמנות ולהביע את התעניינותכם בדגמי מטבחים מודרניים ספציפיים!

 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017