מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

צביעת ארונות מטבח

האם המטבח שלכם לבן? צביעת ארונות מטבח באפור בהיר או כהה, ולעתים אפילו בשחור - יכול ליצור ניגודיות צבעים נפלאה. האם המטבח שלכם כפרי בו צבעי העץ שולטים? בחרו מצבעי המייפל או אפוקסי, צבעים אלו תמיד מאדירים כל מטבח. בחירת הצבע עשויה להיות פשוטה מאוד, אבל תמיד ישנו החשש שעל פניו זה נראה מתאים, אך בפועל הצבעים לא ישתלבו. מומלץ לערוך הדמיות לצבעים שונים במטבח, או להתייעץ עם אנשי מקצוע בתחום לפני תחילת הצביעה.

צביעת ארונות מטבח - האם לצבוע לבד?

זו שאלה מאוד טובה - האם כדאי לצבוע הארונות באופן עצמאי, או שמע לשכור צבאים לביצוע המשימה? מצד אחד - צביעת ארונות מטבח בצורה עצמאית חוסכת לנו כסף, ומצד שני - צביעת ארונות מטבח ע"י אנשי מקצוע - חוסך מאיתנו כאב ראש. ובכן, זה תלוי לשיקולכם. חשוב מאוד שתוודאו שאתם אכן יודעים לצבוע ו/או כבר צבעתם בעבר הלא רחוק ויודעים כיצד להשתמש במברשות צבע. כמו כן, נקטו באמצעי זהירות וכסו את חלקי המטבח החשופים בעיתון, הרכיבו משקפיים המגינות על העיניים, והצתיידו בהתאם לקראת יום הצביעה.

 צביעת ארונות מטבח - ואם לא יצאנו מרוצים?

ובכן... אם לא יצאתם מרוצים לאחר צביעת ארונות המטבח, יכול להיות שהמטבח שלכם זקוק לשיפוץ קצת יותר רציני. לעתים צביעה מחודשת של ארונות המטבח יכולה לחולל פלאים, ולעתים היא בקושי מורגשת. על כן, כמו שנאמר בסעיף הראשון - תמיד טוב להתייעץ עם איש מקצוע בתחום, הוא ודאי יוכל להעניק לכם טיפים מצויינים לשדרוג המטבח שלכם. שיהיה בהצלחה!

 

 

 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017