מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

לחוויה אמיתית - מטבחים מעוצבים

ניתן ליצור באותו הבית גם פינת אכילה קטנה בתוך המטבח, פינה שהיא לרוב אינטימית יותר ומיועדת עבור בני המשפחה ואורחים קרובים בלבד. בנוסף לכך, ניתן להקצות פינת אוכל גדולה יותר, נפרדת מהמטבח, שתתאים יותר לארוחות חגיגיות, דוגמת ארוחות חג או ארוחות שישי, ושם יהיה ניתן לארח בנוחות מספר גדול יותר של אורחים. אין ספק שגם אכילה בתוך מטבחים מעוצבים, ולא רק בישול בתוך מטבחים מעוצבים, היא גם חווייה כיפית ונחמדה.

מטבחים מעוצבים הם גם מטבחים שיש בהם דגש גדול מאוד על המראה החיצוני של המטבח וגם מטבחים שיש בהם דגש על הנוחות ועל העיצוב כך שהוא יהיה פרקטי ככל האפשר. כאשר מבשלים במטבח זה ממש לא מספיק שהמטבח רק ייראה יפה, הוא גם צריך להיות נוח, כדי שהבישול יעבור באופן החלק והנעים ביותר. זאת אומרת, המטבח צריך להיות מרווח מספיק כדי שתוכלו לבשל בלי להתקע כל רגע בארון אחר ויהיה לכם מרווח תנועה. כמו כן, צריך להיות די מרווח כדי שתוכלו לפתוח את הארונות עד הסוף. בנוסף, חשוב שיהיה די מקום על משטח העבודה כדי שבמקביל תוכלו לעבוד על כמה מאכלים או על כמה שלבי הכנה של אותו המאכל.
 
מטבחים מעוצבים הם מטבחים, אם כן, שמשלבים גם יופי וגם נוחות. כאשר מעצבים ובונים מטבחים חשוב מאוד להתייחס למגבלות החלל, כמו גם לעיצוב הכללי של הבית, ולפיהם להתאים את המטבח. למשל, במטבח בו אין חלון כדאי מאוד להתקין קולט אדים כדי שיספוג לתוכו את כל ריחות השמן והטיגון שלא פעם הם ריחות דומיננטיים מאוד ולא תמיד נעימים. כמו כן, יש להזהר להתקין ארונות מטבח בצורה כזו שלאחר מכן אי אפשר לפתוח אותם בנוחות ואי אפשר להגיע אל התכולה שלהם בקלות רבה. עד כאן לצד הפרקטי של עיצוב המטבח. מבחינת המראה החיצוני של המטבח חשוב מאוד שמטבחים מעוצבים יישתלבו עם המראה של הבית כולו, על מנת שהם ייראו חלק בלתי נפרד ממנו ולא ייראו כאילו הם כלל לא שייכים לבית. למשל, אם כל הבית מעוצב בסגנון כפרי כדאי לעצב את המטבח גם בסגנון כפרי על מנת שהמטבח יישתלב עם המראה הכללי של הבית.
 
מטבחים מעוצבים ניתן לעצב במספר גדול של צורות. עם זאת, כאמור לעיל, כאשר מעצבים מטבחים צריך לא לשכוח להתייחס הן לפרקטיות ולנוחות – זאת אומרת לפונקציה שהמטבח אמור למלא, הן למגבלות החלל של המטבח והן למראה העיצובי של הבית כולו. התייחסות לכל הדגשים האלו שהוזכרו ליל תבטיח שאתם תהנו שנים ארוכות ורבות מאוד מאותם מטבחים מעוצבים. 
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017