מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

סגנונות למטבח מעוצב 

בסגנון המטבחים שהיו נהוגים בארצות הברית בשנות החמישים. מה שהופך מטבח למעוצב הוא המראה הכולל שלו: האופן שבו כל האלמנטים שבתוכו משתלבים אחד עם השני ויוצרים בסוף יצירה מוגמרת. למשל, מטבח בו יש חיפוי קירות בצבע ירוק בהיר וארונות מטבח בצבע כתום לצד מקרר ומכשירי חשמל נוספים בצבע כרום הוא מטבח שלא הושקעה מחשבה מאחורי העיצוב הכולל שלו. מטבחים מעוצבים ייכללו מגוון של אלמנטים שיישתלבו בצורה נהדרת אחד עם השני החל מחיפויי הקירות דרך משטח העבודה של המטבח ועד מכשירי החשמל שבתוך המטבח. האלמנטים שבתוך מטבחים מעוצבים יישתלבו היטב זה עם זה הן מבחינת חומרי הגלם אשר מהם הם עשויים, הן מבחינת העיצוב הכללי שלהם, הן מבחינת המרקם שלהן, הן מבחינת הצבע שלהם וכן הלאה.
 
מטבחים מעוצבים אם כן הם מטבחים מגובשים שכל דבר בהם בדיוק נמצא במקום הנכון וכל אריח בהם נבחר בקפידה על מנת שהוא יתאים למראה הכולל של המטבח. מטבחים מעוצבים צריכים כמובן להתאים למראה ולעיצוב של הבית כולו. כך הם ייראו מתאימים לעיצוב הכולל. למשל, בית שמעוצב בסגנון מאוד פשוט, מאוד נעים ומאוד ביתי הוא בית שכדאי מאוד להתאים לו מטבח כפרי מעוצב. לעומת זאת, בית שמעוצב בסגנון מודרני מאוד הוא בית שכדאי להתאים עבורו מטבח אשר מעוצב בסגנון הייטקיסטי ומודרני. כאשר בוחרים מטבחים מעוצבים כדאי לחשוב איך המטבח ואיך העיצוב של המטבח משתלבים, הן מבחינה פרקטית והן מבחינה עיצובית, יחד עם שאר הבית. במקרים בהם אין מחיצה שמפרידה בין החלל של פינת האוכל לבין המטבח, ולמעשה הם חלק מאותו חלל מחולק, כדאי מאוד להתאים את המראה של מטבחים מעוצבים למראה של פינת האוכל.
 
מטבחים מעוצבים הם מטבחים שאתם יכולים לבחור לבד, אם יש לכם חוש טוב לעיצוב ואם אתם אוהבים לעסוק בעיצוב פנים. לצורך יצירת מטבחים מעוצבים בכוחות עצמכם, זאת אומרת קנייה של כל אלמנט בנפרד והרכבת המטבח באופן עצמאי, אתם יכולים לשאוב השראה ממגוון של מקורות: ממגזינים העוסקים בעיצוב הבית, מבתים של אחרים בהם יש מטבחים מעוצבים, מחדרי תצוגה המציגים מטבחים מעוצבים וכן הלאה. אם אתם דווקא מרגישים כי עיצוב פנים והתאמת צבעים ומרקמים הם לא התחומים החזקים שלכם כדאי מאוד להעזר במעצבי פנים כדי לבחור מטבחים מעוצבים. מעצבי פנים יוכלו לעזור לכם להתאים לבית שלכם בצורה הטובה ביותר מטבחים מעוצבים. 
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017