מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

עולם של מטבחים מעוצבים

 
החלטתי לעצב את מטבחי- מה עלי לעשות?
 
-          השלב הראשון בכל עיצוב חדר הוא מדידת השטח. היעזרו בסרט מדידה ומדדו את האורך, הרוחב והגובה של חלל המטבח. מדידה זו תקל על מלאכת עיצוב המטבח בהמשך.
 
-          השלב השני הוא בחירת סגנון העיצוב. כאמור, קשת הסוגים של מטבחים מעוצבים היא רחבה ורבגונית, ולפני שניגשים למלאכת העיצוב כדאי ורצוי להחליט על סגנון עיצוב, שכן אחרת קל מאד ללכת לאיבוד בין בסוגים השונים של מטבחים מעוצבים. על מנת לבחור בסגנון, רצוי לעלעל במיני מגזינים ואתרי אינטרנט העוסקים במטבחים מעוצבים ואף מלווים בתמונות.  
 
-          למשל: בחרתם במטבח כפרי? אין בעיה! גשו לחנות המתמחה במטבחים מעוצבים כפריים והתייעצו עם המומחים בחנות. המומחים, בהסתמך על המדידות המדויקות שביצעתם במטבחכם מבעוד מועד, יסייעו לכם בתכנון ובביצוע של עיצוב המטבח, תוך שהם מקפידים להתאים את המטבח לצרכי המשתמשים בו ולהרגלי השימוש שלהם.
 
 
 
מטבחים מעוצבים- למה זה חשוב בכלל?
 
אם כל אחד מאיתנו ישאל את עצמו באיזה חדר בביתו הוא מבלה הכי הרבה זמן כשהוא אינו ישן, הרי שהתשובה הברורה לכך היא –המטבח. לכן, אין לזלזל בעיצוב של חלל זה. המטבח הוא לב ליבו הפועם של כל בית, ומטבחים מעוצבים בהתאם לטעמם האישי של המשתמשים בהם, גורמים לכך שמתעורר רצון שלא היה בעבר לשהות במטבחים אלה, לבשל בהם ארוחות טובות, להזמין אורחים ולקבץ את בני המשפחה והחברים בו.  כדאי שכל חדרי הבית יהיו מעוצבים בהתאם לטעם ולנוחות של המשתמשים בהם, אך למטבח- בשל הפונקציות האסטרטגיות שהו ממלא- יש חשיבות מיוחדת. זו הסיבה שתחום המטבחים המעוצבים הוא תחום עצמאי ובו עוסקים מומחים שזוהי התמחותם הבלעדית. 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017