מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               
מטבחים: כיורים מקוריאן

 

כיורים במטבח כבר מזמן אינם מתפקדים כאגניות סטנדרטיות,  אלא מגיעים בעיצובים פורצי דרך, בצבעים מיוחדים ובשיטות התקנה מתקדמות ויצירתיות במיוחד.
כתבה זו תתמקד בכיורים מקוריאן:  הכיורים הללו הם בעלי מרקם חלק וחם, ומיוצרים מסוגים שונים של מינראלים טבעיים אליהם מוסיפים כ 1/3 אקריליק. החומרים הללו יוצרים כיורים  אטומים, הומוגנים ושאינם סופחים אליהם חומרים אחרים.  כיורים מקוריאן אינם דוהים, אינם משנים את צבעם ואינם מאבדים מהברק שלהם . כיורים מקוריאן כמעט שאינם מתבלים ואם בכל זאת הם נשרטים ניתן להסיר שריטות אלו בקלות באמצעות שפשוף פשוט או באמצעות ליטוש מקצועי.

 

קוריאן הוא חומר שמצליח לחקות שיש ומתאים לכיורים וגם למשטחים במטבח, בחדרי האמבטיה, כמו כיורים לאמבטיה, דלפקים, שולחנות ואף ניתן לחפות באמצעותו קירות . כיורים מקוריאן ניתנים להשגה בעשרות גוונים ותתי גוונים  וגימורים מעניינים.

 

כיורים מקוריאן באופן התקנה שטוח כלל לא יצברו לכלוך שמצטבר בחיבורים ולמעשה הם שומרים על מראה אסתטי ויוקרתי. את כיורי קוריאן ניתן לחדש כל מספר שנים והן ניתנים להגעלה במים רותחים. כריורים מקוריאן בהחלט עומדים בתקנים המחמירים ביותר בנוגע לבטיחות, לאש, והם ידידותיים לסביבה.  
בכיורים מקוריאן אין למצוא  רעלנים ( טוקסינים) וניתן לקנותם בגווני שיש אבן קיסר ועוד. בתחילת הכתבה ציינתי כי  הקוריאן הינו תערובת שמכילה גם אקריליק. התרכובת הזו מאפשרת יכולות של עיבוד החומר כאילו היה עץ גושני. האקריליק המשולב בכיורים הוא בעל תכונות של עמידות רבה ואי ספיגה מה שתורם ליצירת כיורים ומשטחים בעלי רמה היגיינית גבוהה במיוחד.

 

כיורים מקוריאן אף עמידים לקרניים אולטרא סגולות. יכולת זו  מאפשרת  להם שלא לדהות עם חלוף הזמן או לשנות את גוונם. הפיגמנטים מוחדרים לכיורים ומעניקים להם את צבעם והם בטיחותיים לחלוטין במגע עם מזון. כיורים אלו לעולם לא יספחו כתמים שיוצרים סיגריות וניתן  להסיר מהם שריטות או כתמים באמצעות נייר זכוכית או חומרי ניקוי ביתיים.
יתרון בולט נוסף שנזקף לזכות כיורים מקוריאן  הוא היעדר תפרים מורגשים. למעשה אפשר לחבר משטחים באמצעות דבק קוריאן מיוחד, ואילו אתם זוכים לקבל משטח בכל גודל וצורה שהוא ללא תפרים או זוויות חיבור מורגשות. כיורים מסוג זה ניתנים לכיפוף באמצעות טכניקות מיוחדות ולהפוך אותם לבעלי צורה מעוגלת.

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017