מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

מעוניינים לחסוך? קנו מדיחי כלים

חשוב לדעת כי אין מדובר על תכונות של מדחי כלים עצמם אלא על היכולת שלהם להשתלב בארונות המטבח. מדיחי כלים אינטגרליים מלאים הם מדיחי כלים שהציפוי מכסה את כל הדלת וכפתורי השליטה של מדיחי הכלים מוסתרים כאשר המדיח סגור. מדיחי כלים חצי אינטגרלים הם מדיחי כלים שבהם כפתורי השליטה נמצאים בחלק הקדמי ואינם מכוסים על ידי ציפוי וכך מדיח הכלים אינו משולב באופן מוחלט עם ארונות המטבח. כל אחד צריך לבחור את מדיחי כלים שמתאימים לו בצורה הטובה ביותר מבחינת הגודל ומבחינת השילוב שלהם במטבח. 
כמו כל מכשירי החשמל גם מדיחי כלים מסומנים על פי דירוג אנרגטי המעיד על החסכון בצריכת החשמל  כאשר דירוג A הוא החסכוני ביותר. יש מדיחי כלים עם תוכנויות הפעלה רבות וכאלה עם פחות תכניות, כדאי לבחור את מדיחי כלים עם התכניות שאנחנו בדרך כלל משתמשים בהם ולא להוציא כסף על אופציות שלא נשתמש בהן כלל. 
 
אז איך רוכשים מדיח כלים איכותי?
 
מדיחי כלים החלו בעשור האחרון להפוך לפריט חובה של ממש בבתים השונים ברחבי הארץ . מדיחי כלים היו פעם העולם הבלעדי של זוגות נשואים בעיקר ובכלליות , האוכלוסייה המבוגרת יותר . כיום העניינים שונים לגמרי , מדיחי כלים נחשבים כיום לפריט חובה בכל בית ובית , כולל בתים של סטונדטים וזאת בשל ירידת המחירים הדרסטית של מדיחי כלים אלה . כיום, קיימים בשוק אלפי סוגים של מדיחי כלים בגדלים שונים , מחירים שונים , פונקציות שונות , צריכת מים שונה , צריכת חשמל שונה ועוד . עולם מדיחי כלים הינו מגוון עד מאוד כשמחירי מדיחי כלים אלה נעים בין אלף שקלים לכמה אלפי שקלים ואפילו צפונה מכך . קיימים אפילו בשוק כיום מדיחי כלים " ירוקים " החוסכים בחשמל ואפילו מדיחי כלים לסוגי כלי מטבח ייחודיים . תוכניות השטיחה של אותם מדיחי כלים גם הן רבות ומגוונות והדגמים החדשים מתהדרים גם ביוכלות " לשטיפה מהירה " ( או " שטיפה אקספרס " כפי שההחברות המשווקות מכנות זאת ) . אם כן , עולה השאלה מהם הכללים לרכישת מדיחי כלים המתאימים דווקא לצרכן הנתון ? נסקור אותם כעת .
 
ראשית , ערכו תקציב מוגדר שיגדיר לכם אילו קטגורויות של מדיחי כלים אתם יכולים לקנות ולממן מבחינה פיננסית . חשוב כמה כסף , או טווח של כסף , שאתם מוכנים להשקיע באותם מדיחי כלים ואל תחרגו ממנו לעולם . במידה ותמצאו מציאה , שווה לבדוק אותה אבל בכל מקרה וודאו שהחריגה אינה מתבצעת " כלפי מעלה " . שנית , ערכו סקר מקיף ורכשו את אותם מדיחי כלים המתאימים לכם ביותר .
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017