מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               
הררי הכלים - תסריט ידוע
 
מדיחי כלים אחראים על ניקוי כל הצלחות, כוסות, סכינים, מזלגות, כפות, כפיות ולעיתים גם מגשים, צלוחיות וקופסאות פלסטיק. יש אנשים אשר אחת לתקופה מכניסים אל מדיחי כלים אפילו את הכיריים לשטיפה יסודית. בחישוב מהיר, כאשר מדיחי כלים חוסכים לנו את כל העבודה הזאת, אנחנו נשארנו רק עם הסירים והמחבתות. נשמע טוב לא?
 
בנוגע לחיסכון במים – בעבר מדיחי כלים היו צורכים המון מים. היום קיימים מדיחי כלים ידידותיים לסביבה שמצוידים בווסתי חיסכון שמונעים צריכת מים מיותרת. אמנם מדיחי כלים עדיין צורכים יותר מים מאשר אם נשטוף ידנית, אך גם בשטיפה ידנית הברז פתוח הרבה בלי כל סיבה. מדיחי כלים היום פועלים על קפסולות ניקוי, אבקות ניקוי, גל' ניקוי וגם חומרי ניקוי תקופתיים כמו מבריקים ומונעי סתימות. הגודל של רוב מדיחי כלים הוא מספיק דיו כדי להכיל מערכת אוכל שלמה בכל שום בעיות.
 
מדיחי כלים הם בעלי יתרונות רבים על פני שטיפה ידנית של הכלים:
 
חסכון במים – כולנו מכירים את קמפיין המים ואת הקו האדום של הכנרת. מדיחי כלים מבזבזים הרבה פחות מים, הצורה משמעותית, מאשר שטיפה ידנית של הכלים. כך אנחנו גם חוסכים לעצמנו את הכאב ראש שכרוך בשטיפת כלים, גם חוסכים בהוצאות המים החודשיות, וגם עוזרים קצת לכנרת.
 
נוחות – מדיחי כלים זה נוח, פשוט וחלק. לא צריך לדאוג למקום לייבוש הכלים, ולהתחיל לפזר מגבות בכל המטבח כדי להניח עליהן כלים לייבוש. ממלאים מדיחי כלים, מפעילים אותם, וכאשר המדיח מסיים לעבוד, פשוט מחזירים את הכלים הנקיים למקומם בארון. מדיחי כלים נוחים במיוחד כי הם חוסכים לנו את העבודה הקשה, ועושים אותה במקומנו.
 
מדיחי כלים באים בכל צורה, גודל ומחיר. לפני שאתם רוכשים מדיחי כלים חשוב לדעת מה הצרכים שלכם. מה גודל הקיבולת הדרושה לכם? מן הסתם זוג צעיר צריך קיבולת קטנה יותר מאשר משפחה בת חמש נפשות. עניין נוסף שיש לחשוב עליו הוא המיקום של מדיחי כלים. צריך לוודא שיש לכם מספיק מקום במטבח, ולוודא שהוא ישתלב בעיצוב של המטבח.
 
מדיחי כלים הם לא חלום או משהו שקיים רק בטלוויזיה, כיום רכישה של אחד כזה היא פשוטה, לא כרוכה בהוצאות רבות, ובסופו של דבר, משתלמת.
 
 
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017