מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

החיים הפשוטים עם מדיחי כלים

 
מדיחי כלים הופכים את החיים לנוחים יותר אך ישנם אנשים רבים אשר מעדיפים להמשיך ולשטוף כלים באופן ידני ולא להכניס כלים לתוך מדיחי כלים. ישנם אנשים אשר טוענים כי מדיחי כלים אינם מנקים את הכלים בצורה מאוד טובה וכמו כן, מדיחי כלים אינם מנקים באותה איכות של שטיפת כלים ידנית. אחרים עלולים לטעון כי אחזקה של מדיחי כלים היא בזבוז כסף של ממש ושטיפת כלים היא אינה דבר מעיק, אלא פעילות נחמדה וקלילה.
 
מדיחי כלים אכן פוטרים אנשים רבים מהצורך לעמוד ולשטוף כלים אך, כאמור, ישנם רבים אשר לא מעריכים את פעולתם של מדיחי כלים. אחרים טוענים כי מכשירים אלה מיותרים ואינם חוסכים עבודה מפני שלפני הכנסת צלחות וכוסות אל מדיחי כלים יש לשטוף אותם גם ככה וכי בכל מקרה יש צורך 'להעמיס' ו'לפרוק' את אותם מדיחי כלים.
 
מדיחי כלים כיום נמצאים כמעט בכל בית. אם מדובר במשפחה גדולה שמארחת לעיתים קרובות אין ספק כי מדיחי כלים מקלים על החיים ועושים הרבה מהעבודה שהאמרח היה אמור לעות אילולא מדיחי כלים. אך בבתים שאין הרבה אנשים שאוכלים, נאמר זוג בוגר שלא מבשל או מארח פעמים רבות- אז וודאי שאין צורך באותם מדיחי כלים. למעשה מדובר ברהיט לא קטן במיוחד והרבה אנשים נמנעים מלקנות אותו משום שלהרבה אנשים פשוט אין מספיק מקום במטבח. בכלל הבתים כיום בנויים בצורה כזו שהם לא נותנים מספיק כבוד לחלק של המטבח בבית. הרבה אנשים מתלוננים על מטבחים קטנים גם אם מדובר בבית מרווח וגדול.
 
אם גם לכם אין מספיק מקום לקנות מדיחי כלים רגילים, יש מדיחי כלים מנייטורים, כאלה קטנים שמתאימים למספר מועט של כלים מלוכלכים אך הם עדיים עושים את העבודה. למעשה הם כל כך קטנים שאפשר להניח אותם על השיש ולא חייבים על רצפת המטבח. מדיחי כלים אלה לא ממש מוכרים אולי משום שהרבה אנשים חושבים שזה מיותר לקנות מדיחי כלים כל כך קטנים אך לדעתי זו המצאה גאונית. בצורה הזו כל אחד יכול אם הוא רוצה- וכעת הוא רק צריך לבחור. הוא לא חייב לוותר כי אין לו מקום במטבח או משום שאין לו מספיק כלים מלוכלכים וזה נגיש לכולם, גם מבחינת המחיר כמובן.
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017