מטבחים
פורטל המטבחים המוביל בישראל
דף הבית פרסם כאן
                 
               

בחירת מקררים לכל החיים


בחירה של מקררים עשויה להיות גם הוצאה כספית משמעותית מאוד עבורנו יש להתייחס לכך בהתאם, שכן במקרים רבים אנו מוציאים סכומי כסף לא מבוטלים עבור רכישה של אותם מקררים. בטרם נבצע בחירה נכונה של מקררים המתאימים בגודלם למטרתם ופועלים באופן מוצלח במשך שנים רבות, עלינו להגדיר לעצמנו את גודל המקרר שאנו צריכים ואת מסגרת התקציב שתחתיה אנו עובדים. על מנת לבצע בחירה נכונה של מקררים המתאימים בגודלם למטרתם ופועלים באופן מוצלח במשך שנים רבות עלינו לדעת בדיוק מה אנחנו רוצים וכמה כסף יש לנו

בחירה נכונה של מקררים

מקררים עשויים להיות מכשיר חשמלי שילווה אותנו שנים רבות ולכן עלינו להבין כי שעל מנת לבצע בחירה נכונה של מקררים המתאימים בגודלם למטרתם ופועלים באופן מוצלח במשך שנים רבות, עלינו לעשות סקר שוק מקיף ולבחון את אותם מקררים איכותיים ומתאימים ביותר עבור בית המגורים שלנו. בחירה של מקררים איכותיים עשויה להיות מרכיב משמעותי מאוד בעיצוב חדר המטבח שלנו והבאתו למצב איכותי .
 
מקררים הם מוצרי חשמל בלתי נפרדים מהנוף הביתי שלנו וכמובן, מהנוף במטבח ביתנו. במקררים אתם למעשה אוגרים את המזון לטווח קצר או לטווח ארוך וחשוב שיהיו לכם מקררים איכותיים שיהיו עמידים ויחזיקו מעמד שנים ארוכות. בעבר מקררים שהכרנו היו פשוטים למדי והיו מורכבים משני תאים- התא הגדול יותר, היה מוצב בתחתית המקרר ובו היינו שמים את המזון לקירור ואילו התא הקטן יותר היה מוצב למעלה והוא שימש כמקפיא. גם היום אפשר עדיין למצוא מקררים המגיעים באופן הזה, שכן לעיתים קשה לנו להתמודד עם שינויים או שאנחנו פשוט מתרגלים לאופן שימוש מסויים וקשה לנו לסור מן ההרגל.
 
לאחר מכן החלו לייצר מקררים "סייד ביי סייד" שהם למעשה מקררים להם שתי דלתות לכל האורך, בשני תאים שהם יחסית זהים, אך לעיתים התא של המקרר מעט רחב יותר מזה של המקפיא. מקררים אלו הפכו לנפוצים יותר, מאחר והיה הרבה יותר מקום אחסון הן למקרר והן למקפיא, וכן מאד היה נוח לעבוד עם מקררים כאלה, שהנגישות למוצרים בתוכם היתה רבה יותר.
 
ובשנים האחרונות הפציעו לשוק מקררים ייחודיים יותר הן מבחינת הסדר שלהם והן מבחינה עיצובית. המקררים הללו נראים כמו המקררים הישנים יותר שאנו מכירים, עם שני תאים אחד מעל השני, רק שבמקררים אלו החידוש הוא שהתא של המקפיא, שהוא קטן יותר נמצא למטה ואילו התא הגדול יותר של המקרר עצמו, נמצא למעלה. מבחינה שימושית הרי שאפשר להתפלא איך לא חשבו על זה קודם, שהרי אנו משתמשים הרבה יותר בתא של המקרר מאשר בתא של המקפיא, כך שלמעשה העיצוב הזה הגיוני ופרקטי הרבה יותר.
 
 
 
 

  

 

מטבחים | אודות החברה | הוסף למועדפים 

הדברה במטבח | עיצוב דלתות | תאורת לדים למטבח | בחירת נגריית מטבחים

  המידע באחריות המפרסמים באתר   פורטל מטבחים © 2017